Mart Ayı Bize UĞURLU Gelsin🌸Hamilelik İçin Dostlar Sohbeti🌸👼👼

Ovulasyon hamile olanlarda hep böyle mi çıkıyor acaba ovulasyon yapmak daha mantıklı sanırım daha az hayal kırıklığı

Eklentiler

• IMG_20240328_113255.jpg
    150,8 KB · Görüntüleme: 46
  • Screenshot_2024-03-28-11-29-46-595_org.telegram.messenger.jpg
    62,3 KB · Görüntüleme: 39
  • Screenshot_2024-03-28-11-29-28-600_com.instagram.android.jpg
    73,9 KB · Görüntüleme: 41
Yok gene olanda lh yükselirmiş zaten ondan dolayı sanırım. Yumurtlamaydıysan hamilesindir bir çok kişi böyle öğreniyormuş
canım benim ben dün lh testi yaptım bariz pik ti dün de attım buraya herkes aynı yorumlar yaptı bana da pcos da yok bende bugün gebelik yaptım negatif yani biraz karışık o durumlar kendiniz ümitlendirmeyin derim

canım benim ben dün lh testi yaptım bariz pik ti dün de attım buraya herkes aynı yorumlar yaptı bana da pcos da yok bende bugün gebelik yaptım negatif yani biraz karışık o durumlar kendiniz ümitlendirmeyin derim
Yok kuzum ben değil benim zaten biraz önce arkadaşın attığı gibi t çizgisi daha silik çıkar hep t çizgisinin de çok koyu hatta c den daha koyu olması geeekirmiş diye duydum patlayacak şekilde kırmızı olacak diyorlar lh yükseliyor ya o açıdan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…