Mart Ayı Bize UĞURLU Gelsin🌸Hamilelik İçin Dostlar Sohbeti🌸👼👼

test yapsan varsa cıkar aslında ama sen yapmak istemiyorsun anlıyorum seni bakalım umarım cumartesi güzel bir gün olur senin için 🙏
Yok kuzum yapmayacağım ya direkt kan vereceğim silik çıktı bilmem çıkmadı ile uğraşmak istemiyorum neyse onu görmek istiyorum. Dayandım dayanacağım 🥲 inşallah güzel olur çok teşekkür ederim canım benim🤲🏻❤️

Kızlar bu arada henüz kan vermedim ama eğer hamileysem diye hikayemi anlatmak istiyorum. 1 yıllık evliyim ama bende pkos eşimde varikosel olduğu için hiç korunmadık ve Eylül ayında hamile kaldım 10 haftalıkken kalbi durdu ve kürtaj oldum hayatımın en büyük acısını yaşadım evladımı sanki kucağıma almışta kaybetmişim gibi hissediyordum. 72 kiloydum pkos anca zayıflarsan düzelir dedi kime gitsem ve 10 kilo verdim hamile kalabilmek için her orucumdan sonra her gün her sabah dualar ettim sağlıklı bi evlat nasip et diye Rabbim inşallah bana bu duyguyu nasip etmiştir benimle beraber bekleyen isteyen herkese Rabbim nasip etsin kimseyi sınamasın bununla inşallah 🙏

Yap kız her türlü olacağına varıyor eğer varsa (inşallah vardır) sen o testi yapsanda öğreneceksin yapmasanda öğreneceksin oyüzden kendini kasmaya gerek yok. Tabi yine de sen bilirsin içinden nasıl geliyorsa öyle yap zorlamakda istemiyorum
Tam üzerimi giyinip dışarı çıkıyordum. Testleri koyduğum çekmeceye tekrar bakayım dedim. Bir laboquick kaset test çıktı. Altın madeni bulmuş gibiyim🙈😂

Regle 3 4 gün var tahminimce:) göğsüm ağrımaya başladı normalde reglde ağrımaz göğsüm birde çok nadiren bi batma oldu kasıklarımda başka belirtim olmadı
Ahh darısı başıma bakalım😍 benimde kasıklarımda ağrı var tam vajinamın sağ üstünde ara ara göğüslerim hassas ama regl ye 8 gün var 😂
inşallah canım pazar akşamı gizli test al yap kuşum varsa ona göre kan verirsin 1 nisanda 😁🙏
Ben bir nöbetçi eczane bakayım kim nöbetçi😂😂 çok heyecanlı ya umarım bu kez vardır

Kızlar dayanamadım ve gebelik testi yaptım herzaman ki gibi kocaman bir negatif biliyordum böyle olacağını da sanırım hiç bir zaman olmayacak 😔😔😢

Eklentiler

• IMG_7939.jpeg
    IMG_7939.jpeg
    260,2 KB · Görüntüleme: 42
En iyisini yapıyorsun önceden testle strese girmektense test gününü beklemek daha az yıpratıyor. İnşallah sonucun pozitifdir eskilerden takip
Regle 3 4 gün var tahminimce:) göğsüm ağrımaya başladı normalde reglde ağrımaz göğsüm birde çok nadiren bi batma oldu kasıklarımda başka belirtim olmadı
Kasık batması dediğiniz yer iki bacağın birleşim yeri mi birde alt karında gaz gibi böyle sanki adet gelecek karışımı bir şey oluyor mu

Ahh darısı başıma bakalım😍 benimde kasıklarımda ağrı var tam vajinamın sağ üstünde ara ara göğüslerim hassas ama regl ye 8 gün var 😂

Ben bir nöbetçi eczane bakayım kim nöbetçi😂😂 çok heyecanlı ya umarım bu kez vardır
Benim regle 1 hafta önce göğüslerimde hafif ağrısı başlamıştı zaten sizinde olabilir yani bence

X