Mart Ayı Bize UĞURLU Gelsin🌸Hamilelik İçin Dostlar Sohbeti🌸👼👼

canım belirtin varmı çok az kalmış hayırlısı bakalım umarım pozitiftir
Yok canım hiç ağrım sızın bir şeyim yok. Sadece su gibi akıntım var ama Progestan fitil kullanıyorum ondan da olabilir. Ben ilk gebeliğimde de belirtim yoktu o zaman da Progestan kullanıyordum bu su gibi akıntıdan o zaman da vardı. Onun dışında bir şey yoktu. İnşallah canım inşallah artık pozitif görmek istiyorum

test yapsan varsa cıkar aslında ama sen yapmak istemiyorsun anlıyorum seni bakalım umarım cumartesi güzel bir gün olur senin için

Doğru hatirliyosun canım, darısı sizlere inşallah
Ahh süper hayırlı uğurlu olsun sağlıkla gelsin inşallah bizede dua edermisin
kuşum benim regl erken geldi ya ne durumdasınız sevayd
kuzum bende erken yumurtladığımı düşnüüyorum ama takip etmediğim için bilmiyorum takvime göre 8 gün kaldı ama 2 akşam önce 2 damla kan geldi silince bir umutlanmadım ve korkmadım değil(dış gebelikte de böyle olmuştu onda 8 gün önce olmuş) hafif ağrılarım oluyo kasıklarımda yumurtlama gününden beridir göğüslerimde acıyor. Kasıklarımdaki ağrı tam şeyimin üstünde bu kez dış gebelikte tam kasık ve bacağımın birleştiği yerdi sağlıklıysa benimle olsun değilse birşey yapmadan kendiliğinden sonlansın diye dua ediyorum iki gündür bu kez oldu gibi hissiyatım var nedense daha test yapmadım zaten kuzum

erken yumurtlama olduysa regl günü degişir takvime bakma benimde takvime göre 2 gün önce geldi. kuzum senin durumda erken ögrenmek takip için daha iyi olur yinede sen bilirsin test yaparsan etiketle merak ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…