Mart Ayı Bize UĞURLU Gelsin🌸Hamilelik İçin Dostlar Sohbeti🌸👼👼

Merhaba kizlar nasilsiniz
Ben esimle 8 senelik evliyim ve 7 senedir cocuk istiyoruz esimdede bendede hic bir sorun yok ama biturli hamile kalamadim nasip dilmis bidaki sefere olur diye hep pozitif dusunmeye calistim ve gecan subat ayyinda kansizlik icin tedavi oldum gemoglabin 48 cikmisti nerdeyse cok az kanla yasamisim bu zamana kadar ama tedavim bitti allaha sukurler olsunki suan cok iyim ve benin reglim şubat ayinin 18 de basladi 22de bimisti ve bu ay beklenen adet gunum 20 mart ve ben hala adet olmadim 7gun gecikmem var bu gun sekizinci gun ve ben dun test yaptim silik cizgi cikti ben ilk basda tedavi oldugum icin gecikdimi acaba diye dusundim ama dun o silik cizgiyi gorunce biraz umutlandim ama hic bir belirtim yok sabahlari basim agriyor ve 1-2gun kadar sabah kalkar kalkmaz midem bulandi bunlarin disinda hicbirsey olmadi ve yumurtlama gunum 6 mart biz 5-6-7 gunleri degerlendirdik sizce neden oluyor aranizda benim gibi olanlar varmi cevaplarniz icin simdiden cok tesekuller bukadar uzun yazdigim icinde kusurabakmayin.

Belki hamilelik var teste devam et. Eğer koyulaşma olursa kan ver kuzu

canım bence imkanın varsa şimdi direk kan ver :) inşallahh vardırr

Arkadaşlar merhaba ben daha öncede yazmıştım bu ay hsg çektirdim ve döngümün 11. Gününden itibaren ovulasyon testi yaptım ama bir türlü pik göremedim aceba yumurtlama olmadı mı diye 21. Gün progesteron baktırdım 21.31 çıkmıştı o gün bıraktım ovu. Yapmaya bugün merak ettim yapayım dedim ve pik. Bu nasıl oluyor anlamadım şimdi yeni mi yumurtlama oluyor reglime 4 yada 5 gün var döngümün 26. Günündeyim eğer öyleyle progesteron neden yüksek çıktı aceba bilgisi olan var mı

Eklentiler

• IMG_7935.jpeg
    42,3 KB · Görüntüleme: 63
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…