Mart Ayı Bize UĞURLU Gelsin🌸Hamilelik İçin Dostlar Sohbeti🌸👼👼

Benimde 7-8 gün kaldı Allah'tan elimde hiç test yok yoksa bende yapar duramazdm😂 herhangi bir belirtin felan var mı hiç kuzum?
Kuzum yani belirti aramak istemiyorum. Ama kasıklarıma hafif hafif batmalar var sürekli ama. Gelip gidiyor. Belimden sırtıma vuran ağrı var. Birde yorgunluk var yataktan cıkasım gelmiyor hiç

Kuzum yani belirti aramak istemiyorum. Ama kasıklarıma hafif hafif batmalar var sürekli ama. Gelip gidiyor. Belimden sırtıma vuran ağrı var. Birde yorgunluk var yataktan cıkasım gelmiyor hiç
Bende belirti aramak istemiyorum hiç kuzum ama aynı şekilde hafif hafif batmalar gelip gidiyor, geçen ay hiç olmamıştı bu şekilde ama bilmiyorum ya bekleyeyim biraz daha test için, üzülmek istemiyorum 🥺

Çok teşekkür ederim canım, senin de kızın olacakmış ne mutlu sana, 3 kızı güzel yetiştiren cenneti hakeder derler 🤍🥰
Evet canım bir prensesim daha olcak kavuşmamıza çok az kaldı inşallah💗💗 allahım sanada hayırlı evlat nasip etsin kucagına aldıgın günleri görmek nasip olur inşallah. Tekrar gittiginde doktora resim atarsın canım bakarız minnoşa 🥰🥰

Merhaba imprly kullandınız mı nasıl bir takviye yumurta rezervi kalitesi artırmaya iyi gelir mi?
kullandım canım bi kalite artırdımı bilmiyorum gecen ay almıştım yumurtlama gayet güzel oldu ama hamile kalamadım bu aya etki eder mi bilmiyorum biraz pahalı ama genel anlamda faydalı diye biliyorum

Merhaba kizlar çok şükür keseyi gördük, Dr vajinal ultrasonla baktı, pıhtılaşma ihtimaline karşı oksapar iğne başlıyorum bugün itibariyle. 2 kaybim var inşallah bunu sağlıkla kucağıma alırım.Allahim hepinize sağlıklı gebelik nasip etsin inşallah kızlar, dualarım hep sizlerle. Bu arada melegim can melegim can sen cinsiyet tahmini yapıyordun canım 5 haftalık vajinal ultrason ne dersin ☺️
@_okyanus beyons beyons B Beyond the sky @CandyButcher @Hatice Ceylan
hayırlı olsun canım cok sevindim sağlıkla ilerlesin inşallah 🙏

tatlım bende küçük bir mıyom var ama hiç öyle bişey yaşamadım senin mıyomun yeri nerede bunu biliyormusun genelde rahim içinde olanlar kanama yapar yadan rahim içinde polip varsa onlarda kanama yapabiliyor
Doktor rahim duvarinda diye soylemisti ama miyomlar hakkinda cok bilgim olmadigi icin o an ayrinti soramadim yeri ve boyutu onemliymis sanirim.Ocak ayi nerdeyse tamamen kanama ile gecti subat ayinda hormon ilaci kullandim oylelikle kesildi. Subatta gittigim de Doktor miyomu cok onemsememisti o daha cok kurtaj sonrasi adet duzensizligi gibi dusunuyordu birde son kontrolde kanama vs. yoktu sonradan basladi bakalim takip edicez artik. Tesekkur ederim canim senin miyomun nerde? Rahatsizlik veriyor mu? Kanama olmamasi iyiymis

Merhaba kizlar çok şükür keseyi gördük, Dr vajinal ultrasonla baktı, pıhtılaşma ihtimaline karşı oksapar iğne başlıyorum bugün itibariyle. 2 kaybim var inşallah bunu sağlıkla kucağıma alırım.Allahim hepinize sağlıklı gebelik nasip etsin inşallah kızlar, dualarım hep sizlerle. Bu arada melegim can melegim can sen cinsiyet tahmini yapıyordun canım 5 haftalık vajinal ultrason ne dersin ☺️
@_okyanus beyons beyons B Beyond the sky @CandyButcher @Hatice Ceylan
Masaallah canim cok sevindim🥰 Rabbim saglikla sihhatle kucaginiza almanizi nasip eylesin🌸

Kızlar en sondaki ovulasyonu bugün yaptım yarım saat önce falan tam pik değil galiba dmi? Akşama doğru pik olur mu acaba bugün değerlendirmeli miyim adetin 12. Günüydü bugün

Eklentiler

• 17111039689067996429937642006228.jpg
    17111039689067996429937642006228.jpg
    118,5 KB · Görüntüleme: 54
X