Mart Ayı Bize UĞURLU Gelsin🌸Hamilelik İçin Dostlar Sohbeti🌸👼👼

Canim ovulasyon testlerini günde 1 kere mi yapıyorsunuz kaç defa oluyordu bende aldım da sanirim her gün 1 tane test yapılıyor
günde 1 defa yapılıyor canım ama pik görünce gün içinde çatlama var diye tekrar yapıyoruz hergün aynı saatte ve en az 2 saat öncesinde sulu şeyleri kesmen lazım

Bilmiyorum canım ama hala gelen giden yok, hep 2-3 gün lekelenme olurdu öncesinde, yarın regl günüm ama hala lekelenme yok, bilmiyorum bu süreçte olmazsam pazartesi test yaparım herhalde bakalım hayırlısı
her yerleşme tutunma vs olayında o kanama yada lekelenme olmak zorunda mı? kişiden kişiye değişir mi yoksa?

Canımm kıslarr günayyydın kaç gündür aktif olamadım pek o kadar yoğunum ki okulda birazda müdürle tartışma yaşandı moral motivem düşük stresteyim umarım gebelik durumumu engellemez benimde yarın reglim biter bir sinan çetinle film gibi kavuşması olur gibi başlasınn çalışmalar hahahah takvim haftaya ctsi pik gösteriyor birde kocamında doğum günü umarım bize şanslı gelir bu ay

gunaydın canım ay cok pozitifsin umarım bu ay o aydır senle aynı gidiyoruz galiba benim bugün bitti reglim ovulasyonla takip edecenmi bu ay

ateşin nasıl canım
Ateşim yüksek canım hala bugün 24.günüm 26 27.günümde düşüyor sonra adet geliyor .ateşi ben zaten yumurtlama geçişini görmek için ölçüyorum sonrası için ben de belirleyici değil çünkü son güne kadar güzel gidiyor her ay. Öyle alışkanlık oldu ölçüyorum yine de sonra bakıp bakıp hayaller kuruyorum sonra oturuyorum popomun üstüne

hayırlısı olsun canım regl gelmediği sürece hep umut vardır bende de alışkanlık oldu hep ölçüyorum ama bu ay ölçmiyecem sadece ovulasyanla takip edecem

Oyle ypayim kuzum sogan suyu icmstim acaba o geciktrms olablrmi
Herkeste aynı etkiyi göstermez canım ben de yapmıştım ama zamanında regl oldum. Ama daha önce gebelik olmadığı halde 4 güne kadar gecikmişti. Malesef bir kaç gün daha beklemen gerekecek dr lar bir hafta on güne kadar gecikmeyi normal kabul ediyorlar. Geç döllenme olduysa gecikme normal olabilir ya da sadece hava değişimi stres gibi nedenlerden dolayı de gecikiyor olabilir

gunaydın canım ay cok pozitifsin umarım bu ay o aydır senle aynı gidiyoruz galiba benim bugün bitti reglim ovulasyonla takip edecenmi bu ay
Yaaa canımmm dediğim gibi aslında gerginim ama napıyımm sizle bir araya gelince kuduruyorum niloya yokk kuzum yokk ovülasyon falan yapmayacağım ateş falanda takibi yapmıcam salıyorumm herşeyi bi maydanoz süt yapıcam onuda ilk deniyor olacağım belki bugünde bitebilir benim regl duruma göre bildiriirim sana beraber olmamıza sevindim böylece birbirimizi motive edebiliriz

hadi bakalım aslında bende bu ay ovuda kullanmıcaktım ama gecen ay almıştım elimde varken kullanayım süt buharını yapmıştım daha önce ama bende işe yaramadı canım umarım sana şifa olur

hadi bakalım aslında bende bu ay ovuda kullanmıcaktım ama gecen ay almıştım elimde varken kullanayım süt buharını yapmıştım daha önce ama bende işe yaramadı canım umarım sana şifa olur
Günaydın canimm bu ay bende ovu kullanmicam geçen ayda böyle diyip koşa koşa test almıştım

her yerleşme tutunma vs olayında o kanama yada lekelenme olmak zorunda mı? kişiden kişiye değişir mi yoksa?
Zorunda değil canım benim yerleşme kanamam olmadı. Sadece 5+5 te lekelenmem oldu yani olduysa bile vücudum onu kahverengi bir leke olarak akıntıma karışık attı muhtemelen. Bazı kadınlarda olabiliyor bazılarında ise olmuyor.

Ben hiç kullanmadım elimde test varkende kullanmak isterdim senin gibi eşim gebelik testini bile çok yaptığımda kızıyo strese giriyorsun diye ovü testinede kızar bence ama anlattım güzelce regl sonrası her an önemli diye bi dışarı çıkma planı yapmasın diye ay bende meraktan denicem buharı bakalım neler olacak kuzum
Günaydın canimm bu ay bende ovu kullanmicam geçen ayda böyle diyip koşa koşa test almıştım
bu bi bataklık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…