Mart Ayı Bize UĞURLU Gelsin🌸Hamilelik İçin Dostlar Sohbeti🌸👼👼

Yumurtlamadan önceki gün daha kıymetli diyorlar ama bilinmez. Nasipte varsa tek kurşunda da tutuyor 😂
Bilmiyorum canım ama hala gelen giden yok, hep 2-3 gün lekelenme olurdu öncesinde, yarın regl günüm ama hala lekelenme yok, bilmiyorum bu süreçte olmazsam pazartesi test yaparım herhalde bakalım hayırlısı 🥰

Canm benm ikinci gün biraz ağrım var sessiz sessiz takılıyorum 😁 sen nasilsn
ay evet ikinci gün biraz ağır geciyor 😒 benimde 6.gün bugün bitti regl ama ovulasyon testlerine hafta sonu başlıcam şuan için erken ateşte bu ay ölçmemeye karar verdim yükseldimi düştümü stres yapıyor sadece ovulasyonla takip edecem dün takviyelerde başladım ilk 5 gün hiç bişey kullanmadım

ay evet ikinci gün biraz ağır geciyor 😒 benimde 6.gün bugün bitti regl ama ovulasyon testlerine hafta sonu başlıcam şuan için erken ateşte bu ay ölçmemeye karar verdim yükseldimi düştümü stres yapıyor sadece ovulasyonla takip edecem dün takviyelerde başladım ilk 5 gün hiç bişey kullanmadım
Canim ovulasyon testlerini günde 1 kere mi yapıyorsunuz kaç defa oluyordu bende aldım da sanirim her gün 1 tane test yapılıyor

Hanımlar iyi akşamlar, topiğiniz hayırlı olsun🤗
İlk defa bir topiğe katılayım dedim inşallah hepinize ve bana da uğur getirir 🌸
Yerimi alayım bende 😅 yazdıklarınızın çoğunu okudum bende bu ay ilk defa omega takviyesi kullanacağım. Hadi bakalıım 🤩

Hanımlar iyi akşamlar, topiğiniz hayırlı olsun🤗
İlk defa bir topiğe katılayım dedim inşallah hepinize ve bana da uğur getirir 🌸
Yerimi alayım bende 😅 yazdıklarınızın çoğunu okudum bende bu ay ilk defa omega takviyesi kullanacağım. Hadi bakalıım 🤩
İyi akşamlar canım hoşgeldin, benim de ilk topic sayılır başlığı bulamayinca Şubat kısmına yazmıştım😸 omega başlamadım ben ya d vit iciyorum herkes içiyor mu acaba sonrasında başlasak da olur heralde

İyi akşamlar canım hoşgeldin, benim de ilk topic sayılır başlığı bulamayinca Şubat kısmına yazmıştım😸 omega başlamadım ben ya d vit iciyorum herkes içiyor mu acaba sonrasında başlasak da olur heralde
Hoşbulduk canım 🤗
Okuduğum kadarıyla kullanan ya da başlamayı düşünen var, bende yarın eczaneye gidip almayı düşünüyorum bugün reglimin 2.günü.
Sonradan başlasanda olur tabiki bildiğim kadarıyla sadece gebeyken kullanılmıyor :)
Bende hiç kullanmadım 1.5 yıldır deniyoruz ve 3 kimyasal gebelik yaşadım 🥺 bi de omega kullanayım artı diğer takviyeler bakalım inşallah bu ay olur 🤲🏻

Hoşbulduk canım 🤗
Okuduğum kadarıyla kullanan ya da başlamayı düşünen var, bende yarın eczaneye gidip almayı düşünüyorum bugün reglimin 2.günü.
Sonradan başlasanda olur tabiki bildiğim kadarıyla sadece gebeyken kullanılmıyor :)
Bende hiç kullanmadım 1.5 yıldır deniyoruz ve 3 kimyasal gebelik yaşadım 🥺 bi de omega kullanayım artı diğer takviyeler bakalım inşallah bu ay olur 🤲🏻
Anladim canim o zaman sıkıntı yok. 😸
Aaa öyle mi inşallah bu sefer hemen olur ya 🙏 ben de regl olmayı bekliyorum ondan sonra korunmayi bırakacağız ilk deneme olacak inşallah benim de hemen olur isteyen herkesin 🙏

Ayy çok guzelll 🥰🥰hadi inşallah bebıs olsun yumosun ❤️🥰bu ay hergun meryem suresı dınlıyoruz ve saglıklı beslenıyoruz sende unutma bebegm avokado ve cevız hergun eksık etme👼😍yumurtlama olunca bılgı verırsın bızede
Canım benim ben normalde 17 18 günde yumurtlama oluyordu bu ay femera sayesinde 13 gün piki gördüm bakalım artık kısmet değerlendirdim 🥰🥰💃💃haber edeyim dedimmmm

X