Mart Ayı Bize UĞURLU Gelsin🌸Hamilelik İçin Dostlar Sohbeti🌸👼👼

Ben hiç kullanmadım elimde test varkende kullanmak isterdim senin gibi😂 eşim gebelik testini bile çok yaptığımda kızıyo strese giriyorsun diye ovü testinede kızar bence 😂 ama anlattım güzelce regl sonrası her an önemli diye bi dışarı çıkma planı yapmasın diye 😂😂😂 ay bende meraktan denicem buharı bakalım neler olacak kuzum🥰

😂😂😂 bu bi bataklık
bataklıga girdik bir kere cıkmak cok zor ben eşime hiç bahsetmedim ovu testlerini bilmiyorum ilk zamanlar söyledim baktım çok anlamıyor sürekli soruyor bide pik oldu yapmak lazım dediğimde oda stres oluyordu bu sefer de bişey yapamıyorduk en iyisi hiç söylemek dedim sadece regl günlerimi takip ediyor o kadar 😁😁

bataklıga girdik bir kere cıkmak cok zor ben eşime hiç bahsetmedim ovu testlerini bilmiyorum ilk zamanlar söyledim baktım çok anlamıyor sürekli soruyor bide pik oldu yapmak lazım dediğimde oda stres oluyordu bu sefer de bişey yapamıyorduk en iyisi hiç söylemek dedim sadece regl günlerimi takip ediyor o kadar 😁😁
vallahi iki ucu b..... değnek o mesele :KK48: yapsak stres yapmasak acaba oldumu olmadımı

Ben hiç kullanmadım elimde test varkende kullanmak isterdim senin gibi😂 eşim gebelik testini bile çok yaptığımda kızıyo strese giriyorsun diye ovü testinede kızar bence 😂 ama anlattım güzelce regl sonrası her an önemli diye bi dışarı çıkma planı yapmasın diye 😂😂😂 ay bende meraktan denicem buharı bakalım neler olacak kuzum🥰

😂😂😂 bu bi bataklık
hmde nasıl bir bataklık girdinmi içine artık geçmiş olsun :KK48: anneme test diyorum yumurtlama diyorum testlemi olurmuş çocuk geçende sen napıcan yumurtayı sanane yumurta bu olur yuvarlanır gider sanane diyor :KK70:

Ben yumurtlama günümü kasık ağrısından ve gelen akıntıdan anlıyorum ama o zamanlar adet olacam sanıyorum ve ilişkiye girmiyorum bunca zaman boşuna girmedim ilişkiye keşke girseydim

hmde nasıl bir bataklık girdinmi içine artık geçmiş olsun :KK48: anneme test diyorum yumurtlama diyorum testlemi olurmuş çocuk geçende sen napıcan yumurtayı sanane yumurta bu olur yuvarlanır gider sanane diyor :KK70:
ben anneme anlatamadım bile şu ovulasyon olayını anlamadı kadın alla alla o nasıl bişeyki nasıl oluyor idrardan yumurtlama oldugu anlaşılıyormuş baktım yok boşverdim bi sizinle paylaşıyorum ovulasyonlarımı 😁😁

her yerleşme tutunma vs olayında o kanama yada lekelenme olmak zorunda mı? kişiden kişiye değişir mi yoksa?
Bilmiyorum canım, benim ilk gebeligimde kanama olmuştu yani hamile olduğumu öğrendikten bayağı bir sonra oldu hatta ben düşük yapıyorum diye düşünüp hastaneye gitmiştim. Doktor ne tür bir kanama diye sordu rengini falan sordu. bayağı normal kanamaydi ama sadece çok azdı camasirimi kirletecek kadar azdı doktor düşük olduğunu düşünerek İlaç verdi eve geldiğimde bitmişti ama 1 defa kullandım yine de . Sonra yerleşme kanaması olabileceğini öğrendim

X