Mart Ayı Bize UĞURLU Gelsin🌸Hamilelik İçin Dostlar Sohbeti🌸👼👼

Merhaba kızlar iki gündür gebelik testi yapıyorum şu şekil çıkıyor üstteki dün sabah alttaki bu sabah var mı sizce kendimi mi kandırıyorum 🥹 Reglime 3 gün var
IMG_3719.jpeg

ayıptır sorması nasıl değerlendirdiniz günleri? yumurtlama takibi yaparak mı? bana da fikir olsun :)
İnnovita Ovulasyon testlerini kullandım canım o güzel gösteriyor yumurtlama gününü öneririm.Yumurtlama birgün öncesi ilişki olmuştu sanırım o tuttu sonra ben rahatsızlandım pek değerlendiremedik☺️

İnnovita Ovulasyon testlerini kullandım canım o güzel gösteriyor yumurtlama gününü öneririm.Yumurtlama birgün öncesi ilişki olmuştu sanırım o tuttu sonra ben rahatsızlandım pek değerlendiremedik☺️
ben de bu ay sadece 2 kere yumurtlama gününü değerlendirdim, reglime 8 gün var 10 gündür göğüslerim ağrıyor uyku halim var. imşallah psikolojik değildir diye dua ediyorum 3 aydır bekleyenlerdenim hayırlısı :)

güzelll kızlar napıyorsunuz😍 ramazan beni baya sarstı pek giremiyorum aklımda sizde 😍 benim bugün dg 9. Gün biraz kremsi akıntım var hiçbirşeye daha başlamadım 😂 fırsatım olmadı daha doğrusu uyuyorum yemek sonrası🙈@beyons imagination forever imagination forever @sevayd
@_okyanus kuzumm sen neler yaptın nasıl gidiyor civcivle😍
benim 13. gün oluyor canım ama yumurtlama oldumu olmadımı bilmiyorum takip etmiyorum ramazan diye cok üstünde duramıyorum zaten eve git yemekle uğraş iftar derken günü çok yorgun bitiriyorum guya bu hafta bir dolu bir boş gidelim dedik ama onuda cok uygulayabilir miyiz bilmiyorum 😁😁🙏

ben de bu ay sadece 2 kere yumurtlama gününü değerlendirdim, reglime 8 gün var 10 gündür göğüslerim ağrıyor uyku halim var. imşallah psikolojik değildir diye dua ediyorum 3 aydır bekleyenlerdenim hayırlısı :)
Bende bir hafta kala başladı belirtiler en çok bel ve kasık ağrısı ondan şüphelendim test yaptım :) Amin canım benim çok teşekkür ederim inşallah hepimiz sağlıkla bebişlerimizi kucağımıza alalım❤️

benim 13. gün oluyor canım ama yumurtlama oldumu olmadımı bilmiyorum takip etmiyorum ramazan diye cok üstünde duramıyorum zaten eve git yemekle uğraş iftar derken günü çok yorgun bitiriyorum guya bu hafta bir dolu bir boş gidelim dedik ama onuda cok uygulayabilir miyiz bilmiyorum 😁😁🙏
Bende öyleyimmm kuzum ama başlıcam artık😂 takvime göre pik haftaya bugün benimde ama görev gibi düşünmemek için erken başlayayım diyorum😍 eşimde regl olduğu zaman demişti eminmiyiz ramazanda denemeye demişti haklıymış😂 yetişemiyorum saatlere 🙈

Bende öyleyimmm kuzum ama başlıcam artık😂 takvime göre pik haftaya bugün benimde ama görev gibi düşünmemek için erken başlayayım diyorum😍 eşimde regl olduğu zaman demişti eminmiyiz ramazanda denemeye demişti haklıymış😂 yetişemiyorum saatlere 🙈
yorgun olunca olmuyor kuşum ya artık oldugu kadar tutarsa tutar belki bu mübarek aydan dualardan fayda görürüz 🙏😍

X