Mart Ayı Bize UĞURLU Gelsin🌸Hamilelik İçin Dostlar Sohbeti🌸👼👼

Kızlar günaydın, bişey görebilen var mı yoksa ben kafayı mı yedim 🙈 Adetime 5 gün var, dün ve önceki günde test yapmıştım negatifti, merak edip ovulasyon yaptım o da normale göre koyu gibi çıktı, belirginleşince onu da atarim
Var gibi canımm Allah tamamına erdirsin inşallah ❤️🤗

Aa evet hatta yumurtayla sperm bu çabayı görsün artık demiştim ☺️
Aynennn görmüş galiba 😂 Testlerin şimdiki halleri böyle, yani aradan 1 saat geçtikten sonra falan. Üstteki prodoctor erken gebelik, alttaki öne step normal gebelik testi.

Eklentiler

• IMG_20240310_113452.jpg
    IMG_20240310_113452.jpg
    45,8 KB · Görüntüleme: 66
Yani şunu sormak istedim aslında daha önce ovulasyon yaptığında kalmış miydin hemen hamile
Hayır canım hemen kalmadım ilk oglum 1,5 senede oldu bunun birkaç ayında yumurtlama takibi ve ovulasyon testi de yapmıştım. Bu ay çok yogunlastim ben hamile kalmaya, 37 yaşındayım, pkos var bende, inofolic combi HP ve c life kullandım, beslenmeme dikkat ettim. Bol su içip yürüyüş yapmaya çalıştım. Bir de ilişki sonrası hemen kalkmadim. Ama şu var ki yumurtlama testi de çok yardımcı oldu kesinlikle.

Amin canım çok teşekkür ederim, beni hatırlar mısınız bilmiyorum ovulasyonumun pik olduğu gün parmağım arabanın kapısına sıkışıp çok kötü olmuştu, ona rağmen degerlerndirdim 🙈😂😅
Hatırladııııımmm işte cesaret işte feraset işte adam gibi adamlık 😂😂😂😂😂 tebrik ederim canım

X