Mart Ayı Bize UĞURLU Gelsin🌸Hamilelik İçin Dostlar Sohbeti🌸👼👼

Kızlar ben haşimato hastasıyım 15 senedir o melet ilaci kullanıyorum çıkmasının sebebi stres enbuyuk düşman birde yükseldiğini veya çok çalıştığını tırnaklarınızı saç dokulmenizden anlayabilirsiniz gebelik düşünüyorsunuz ilaclarinizi ihmal etmeyin heay kan verin s.ocaginda dereotu düşürüyor birde çok fazla OT çöp tarzı şeyler tüketmeyin troidi etkileyecekk şeyler tüketmeyin bol bol su sakinlik ben heray veriyorum hamd olsun sabit 2ile 3 arasi çıkıyor ama kontrol ettirin bebek olursa rahimde onu bir nevi enzimler zararlı sanıp savaş açıyor yumurta kalitesi içinde çok önemli vallahi bu ilaci jersabah kullanmaktan bıktım için dereotu kullanıyordum bazı günler sağlıklı sonuçlarımız olsun insallh
Benim sonuç kötü mü peki 3.109 ? Stres benim heep yaşadığım şey işimden ötürü vallahi çok zor. Neyse bakalım yarın kadın doğum ne diyecek bende onu merak ediyorum

Benim sonuç kötü mü peki 3.109 ? Stres benim heep yaşadığım şey işimden ötürü vallahi çok zor. Neyse bakalım yarın kadın doğum ne diyecek bende onu merak ediyorum
Yok iyi ama 2ile 3 arasında olursa daha iyi olur merak etme stres etkilemiştir ilaç kullanırsan 1haftada düşer 2ve 3 olma isteğinin sebebi de hamile kalırsan bebek direk senin troidlerinden besleniyor ilk 3ay dusuk tehlikesi olmasın hamile kalinca direk yukseliyor tsh sıkıntısi olan hastalarda hep kontrol altında bakılması gerek ben bu yüzden heray hep bakıyorum ne olur ne olmaz diye dozu ayarlamak amacıyla sağlıklı sonuçlarımız olsun 🤲🏻

Günaydınn baharınn güzel çiçekleri 🌸 @beyons B Beyond the sky @_okyanus sevayd sevayd ❤️ kanımı verdim 4 te çıkacak sonuç inşallah bir durum olmaz🥰
Hayirlisiyla guzel sonuclar alirsin insaallah canim🌸 benim de bugun 8.gunum az da olsa kanama devam ediyor insaallah zamaninda biterde ben de bu ay calismalara baslayabilirim🥹😌 Rabbim bu mubarek gunler hurmetine hepimize kolayliklar versin💕

Yok iyi ama 2ile 3 arasında olursa daha iyi olur merak etme stres etkilemiştir ilaç kullanırsan 1haftada düşer 2ve 3 olma isteğinin sebebi de hamile kalırsan bebek direk senin troidlerinden besleniyor ilk 3ay dusuk tehlikesi olmasın hamile kalinca direk yukseliyor tsh sıkıntısi olan hastalarda hep kontrol altında bakılması gerek ben bu yüzden heray hep bakıyorum ne olur ne olmaz diye dozu ayarlamak amacıyla sağlıklı sonuçlarımız olsun 🤲🏻
Anladım canım😍😍 yarın kadıb doğum doktoru görücek inşallah bakalım ne diyecek kullanmam gerekse kullanırım da hiç problem değil😍

Zumruduanka96 Zumruduanka96 bu arada canım dostlarım zümrüdüankamız sevgılı dostumuz listeli grup açacak.ben burayı aramızda sohbet muhabbet bırbırımızle tecrubelerımızı sorularımızı paylasma amacıyla actım bılıyorsunuz.burdan konusmaya devam,ama listeli topicde de olmak ısteyen arkadaslar oluyor bakabılırsınız yarın topige.sevgıler hepınıze❤️🥰

Kızlar ya moralim çok bozuldu 2. Ay bu ay korunmayı bırakalı, ben hemen olur sanıyordum 😢 ilk gebeliğimde hemen olmuştu şimdi yaş ilerlediği için mi olmuyor niye acaba? Yarın regl günüm lekelenmem var şuan henüz olmadım ama olacağım galiba... Acaba yerleşme kanaması olabilir mi 🤣
Oyle oluyor heralde ben de ilk ay hamile kalan biriydim Ekim ayinda zorunlu kurtajim oldu ve dengem sasti suan adetimi duzenlemeye calisiyoruz. Duzenli adet olmak da bir nimetmis yas da ilerledikce dengeler bozuluyor demek ki🙁 Rabbim hepimize kolayliklar versin

Bebısmm adet oldumm.şuanda depresyon hakkımı kullanıyorum🥰🥰🫣🫣🫣sen nasılsın bebegm kacıncı gunun bugun
Yaa canımsın 🥹🥹 ben de test yaptım negatif bu saatten sonra da dönmez .negatife de sanırım depresyon hakkı tanımak lazım 😂😂 ben de adet bekliyorum. Mart inşallah bahar gibi müjdeler bize bebişlerimizi 🙏❤️

maxijuno ben 3 ay kullandım bu kez b12 seviyemi baya yümseltti 900 lere çikmişti gittim sonuçlara. akti dr diyoki bu ne ne kullandın sen b12 çok yüksek birak bnu artık dedi biraktim dengesiz yükselme yapti b12 yükseldi mesela orantılı bi yükseliş olmadi 😁
Merhaba, maxijunoyı bende aldım, siz nasıl kullandınız. Sabah akşam aç ya da tok vs? Bilgilendirirseniz çok sevinirim.

Merhaba, maxijunoyı bende aldım, siz nasıl kullandınız. Sabah akşam aç ya da tok vs? Bilgilendirirseniz çok sevinirim.
Bende kullanıyorum sağlıklı yumurta yakaladım 256 çıkmıştı pik günü estradiol sabah kahvaltıdan sonra 1bardak suyun içine katıp içiyorsun ek olarak omega 3de kullanmanı öneririm

X