Mart Ayı Bize UĞURLU Gelsin🌸Hamilelik İçin Dostlar Sohbeti🌸👼👼

Dahiliyeye de gidebilirsin canim ben bu tarz takipler icin ozel bir dahiliye doktoruna gidiyorum
O olur kuzum yokmuş endokrin😂😂 halleder gibi velim inşallah zaten ilaç yazdırmış olacak sadece belkide 1 ayda düşer bile yani bi de ne düşürüyor acaba yiyecek olarak biliyormusun kuzum🥰
Dahiliye ve sağlık ocagida bakıyor dahiliye gerek görürse endokrine yönlendiriyor 🤗
kuzum sağlık ocağındaki normal görmüş bir ilaç vermemiş fsh için öbür haftaya gelin demiş 🙈

O olur kuzum yokmuş endokrin😂😂 halleder gibi velim inşallah zaten ilaç yazdırmış olacak sadece belkide 1 ayda düşer bile yani bi de ne düşürüyor acaba yiyecek olarak biliyormusun kuzum🥰

kuzum sağlık ocağındaki normal görmüş bir ilaç vermemiş fsh için öbür haftaya gelin demiş 🙈
Canım önce dahiliye git eğer derse yüksek bir kontrol edelim der anti tpo kan verrsin antikorlar yüksek ise tanı koyar sonra endokrin yonlenrir benm öle teşhis koyuldu hatta her sene troidlerimden usg ile kontrol ediyorlar soldaki troidim çok küçük buyuzden calismiyor nodul falan var mı diye kontrol ediliyor Allah korusun ama baktirmakta fayda var sağlıklı sonuçlarımız olsun senin öle tanı konulursa s.ocagi ilacını yazıp heray kontrol etmek zorunda çünkü bu teşhis konulduğunda aile hekimi destekliyor 🤗

Hanımlar kan verdim şimdiadetten 3 gün önce 29 şubatta 100
4 şubatta 785
6 şubatta 2025 çıktı beta hcg Biraz iki katından fazla artmış sanki sıkıntı mı
Canım doktora gittin mi kese göründü mü benim de 3 Şubat 130 6 Şubat 677 Cuma gitmeyi düşünüyorum 1500 den sonra görünüyormuş kese bat geçtikten sonra 2 katından daha fazla yükseliyor bence

Canım doktora gittin mi kese göründü mü benim de 3 Şubat 130 6 Şubat 677 Cuma gitmeyi düşünüyorum 1500 den sonra görünüyormuş kese bat geçtikten sonra 2 katından daha fazla yükseliyor bence
canım doktora gitmedim daha 13 marta randevu aldım acele etmek istemedim randevu günü 5+3 olacak rahatça kese gözükür diye düşündüm

Canım önce dahiliye git eğer derse yüksek bir kontrol edelim der anti tpo kan verrsin antikorlar yüksek ise tanı koyar sonra endokrin yonlenrir benm öle teşhis koyuldu hatta her sene troidlerimden usg ile kontrol ediyorlar soldaki troidim çok küçük buyuzden calismiyor nodul falan var mı diye kontrol ediliyor Allah korusun ama baktirmakta fayda var sağlıklı sonuçlarımız olsun senin öle tanı konulursa s.ocagi ilacını yazıp heray kontrol etmek zorunda çünkü bu teşhis konulduğunda aile hekimi destekliyor 🤗
Bugün kadın doğum nasıl yönlendirecek bakalım duruma göre tabiki tedavimi olurum☺️ sizede çok geçmiş olsun 😍

Merhaba, maxijunoyı bende aldım, siz nasıl kullandınız. Sabah akşam aç ya da tok vs? Bilgilendirirseniz çok sevinirim.
günde bir sefer akşamlari yatmadan içiyordum ben 10-11 gibi içip yatiyordum aç tok fark etmiyor 3 ay kadar kullandım b12 898e çikmişti biraktim dr herşey kararınca fazlasi da zarar dedi

dediğim gibi canım ilaçlık degil belki bu ay yediğin içtiğin streste etkili olmuştur ne iyi gelir bilmiyorum ama araştırıp öyle devam et kuzum
Belkide kuzum ya stres hep var bende 😂😂 şimdi ramazan kaygısı başladı mesela iş saatlerim çooook uzun. Balık,fındık,kuru baklagil,zeytinyağı falan diyor 😍

gunaydın canım gittim sonuclar için sonuclar iyi dedi bana bi takviye ilaç önerdi onu aldım bakalım hazirana kadar normal denememi istedi 🙏
Ohh Tamm canm ne güzel 🥰 o zaman hemen kafandan atıyorsun bu çocuk olayını haziran geldiğinde düşünürüm ne yapacağımı diyorsun vee keyfine yemeğe icmene gezmene eşinle ailenle arkadaşlarınla guzell zamanlar geçirmeye bakıyorsun kuzum ☺️☺️🙏

Zumruduanka96 Zumruduanka96 bu arada canım dostlarım zümrüdüankamız sevgılı dostumuz listeli grup açacak.ben burayı aramızda sohbet muhabbet bırbırımızle tecrubelerımızı sorularımızı paylasma amacıyla actım bılıyorsunuz.burdan konusmaya devam,ama listeli topicde de olmak ısteyen arkadaslar oluyor bakabılırsınız yarın topige.sevgıler hepınıze❤️🥰
Nisan ve mayıs topiği aslında🥰

X