Mart Ayı Bize UĞURLU Gelsin🌸Hamilelik İçin Dostlar Sohbeti🌸👼👼

Eklentiler

• ECFD2674-F324-4E9C-9DD1-AC7C5FC627A7.jpeg
    ECFD2674-F324-4E9C-9DD1-AC7C5FC627A7.jpeg
    77,8 KB · Görüntüleme: 53
Son düzenleme:
Çok güzel canım maşallah ama fsh değil de neden lh var onu anlamadım. Eğer ikisinden biri seçilecekse normalde fsh a bakılır . Gerçi şh öyleyse fsh da gayet güzeldir bence.🧿 emin değilim ama tsh normal aralığında ama sanki yanlış hatırlamıyorsam ideal gebelik için 1 2 civarı olmalı diye okumuştum.
Kuzum bir değeri çıkmamış demiş bende ne ki diyorum fsh demek ki😂 ayy o zaman ben yinede kadın doğuma baktırayım değerlerimi velime söyliyim bir aksilik olmasın☺️
Çok şükür canım, benim de tsh değerim 3.1 di , doktor gebe kalman zor olabilir demişti, bi 5/6 sene önce. Sonra da hiç baktırmadım. Sen bunu kafana takma ama yine de aklının bir kenarında tut ve doktoruna sor mutlaka hemen ilacı vs var düşüyor zaten🤍
Aa ben yarın sordurtayım bu durumu kuzum iyi oldu söylediğin ☺️

Kızlar ya moralim çok bozuldu 2. Ay bu ay korunmayı bırakalı, ben hemen olur sanıyordum 😢 ilk gebeliğimde hemen olmuştu şimdi yaş ilerlediği için mi olmuyor niye acaba? Yarın regl günüm lekelenmem var şuan henüz olmadım ama olacağım galiba... Acaba yerleşme kanaması olabilir mi 🤣
Biz de yeni bıraktık korunmayı canim ben 1 sene süre tanıdım kendimi alıştiriyorum bu ay ilk kez denedik bakalım nolacak 😸

Kuzum bir değeri çıkmamış demiş bende ne ki diyorum fsh demek ki😂 ayy o zaman ben yinede kadın doğuma baktırayım değerlerimi velime söyliyim bir aksilik olmasın☺️

Aa ben yarın sordurtayım bu durumu kuzum iyi oldu söylediğin ☺️
Aynen bu arada benim ilk baktırdıgimda tsh 12 çıkmıştı düşün ilac kullandim 3 ay geçen tahlil yaptırdım 1.9 şuan normale dönmüştü en düşük dozda bile. Maşallah diyeyim de.😸 Senin sınırda sayılır ilaçla hemen düşer 1 ayda bile

Aynen bu arada benim ilk baktırdıgimda tsh 12 çıkmıştı düşün ilac kullandim 3 ay geçen tahlil yaptırdım 1.9 şuan normale dönmüştü en düşük dozda bile. Maşallah diyeyim de.😸 Senin sınırda sayılır ilaçla hemen düşer 1 ayda bile
Tsh neye göre yüksrliyor peki neye bağlı tam araştıramadım daha😂 ay inşallah düşer kuzum inatçı olmaz benimkide

Tsh neye göre yüksrliyor peki neye bağlı tam araştıramadım daha😂 ay inşallah düşer kuzum inatçı olmaz benimkide
Yok ya düşüyor. Valla onu bende anlamadım bende tiroit tembelliği varmış ondan ilaci bırakınca yükseliyor sürekli kullanmam gerek. Yükselince hiç belirti de olmuyor bende neye göre yükseliyor bende anlamadim çok garip bisey😸😸

Evet canım. En iyisi kan ver için rahat etsin

Progestan işe yaradı kızlar benim luteal faz dusuklugu vardı yumurtlamadan 7.gun lekler başlıyordu 10.gun regli oluyordum bu ay 10gun kullandım regli olduğumu anlamadım bile pat diye döküldü önce akintim çoğaldı az önce regli oldum 6gun geciktirdi ama hic leke olmadi test silikti birde ama sevindim yinede çünkü hem leke görmedim bu ay hemde yeni ay yeni umut ne yapalım hiç değilse aklımdaki sorular gitti ne diyelim Rabbım bu ayda nasip etmedi umarım şu ramazan suyu yüzü hürmetine merhamet eder Rabbım bizlere bebelerimizin müjdesini alırız 🤲🏻🫥

Yok ya düşüyor. Valla onu bende anlamadım bende tiroit tembelliği varmış ondan ilaci bırakınca yükseliyor sürekli kullanmam gerek. Yükselince hiç belirti de olmuyor bende neye göre yükseliyor bende anlamadim çok garip bisey😸😸

Kızlar ben haşimato hastasıyım 15 senedir o melet ilaci kullanıyorum çıkmasının sebebi stres enbuyuk düşman birde yükseldiğini veya çok çalıştığını tırnaklarınızı saç dokulmenizden anlayabilirsiniz gebelik düşünüyorsunuz ilaclarinizi ihmal etmeyin heay kan verin s.ocaginda dereotu düşürüyor birde çok fazla OT çöp tarzı şeyler tüketmeyin troidi etkileyecekk şeyler tüketmeyin bol bol su sakinlik ben heray veriyorum hamd olsun sabit 2ile 3 arasi çıkıyor ama kontrol ettirin bebek olursa rahimde onu bir nevi enzimler zararlı sanıp savaş açıyor yumurta kalitesi içinde çok önemli vallahi bu ilaci jersabah kullanmaktan bıktım için dereotu kullanıyordum bazı günler sağlıklı sonuçlarımız olsun insallh

Kızlar ben haşimato hastasıyım 15 senedir o melet ilaci kullanıyorum çıkmasının sebebi stres enbuyuk düşman birde yükseldiğini veya çok çalıştığını tırnaklarınızı saç dokulmenizden anlayabilirsiniz gebelik düşünüyorsunuz ilaclarinizi ihmal etmeyin heay kan verin s.ocaginda dereotu düşürüyor birde çok fazla OT çöp tarzı şeyler tüketmeyin troidi etkileyecekk şeyler tüketmeyin bol bol su sakinlik ben heray veriyorum hamd olsun sabit 2ile 3 arasi çıkıyor ama kontrol ettirin bebek olursa rahimde onu bir nevi enzimler zararlı sanıp savaş açıyor yumurta kalitesi içinde çok önemli vallahi bu ilaci jersabah kullanmaktan bıktım için dereotu kullanıyordum bazı günler sağlıklı sonuçlarımız olsun insallh
Bende hiçbir belirti yok canim valla hashimato başka sanırım ne saç dökülmesi var ne başka bişey kilomda normal stresli falan da değilim hatta çok relax bi yapim var.tembellik dedi doktor bana. Ama bende sürekli kontrol ettiriyorum 3 ayda bir şimdilik iyi bakalım şükür.

Bende hiçbir belirti yok canim valla hashimato başka sanırım ne saç dökülmesi var ne başka bişey kilomda normal stresli falan da değilim hatta çok relax bi yapim var.tembellik dedi doktor bana. Ama bende sürekli kontrol ettiriyorum 3 ayda bir şimdilik iyi bakalım şükür.
Terim adı bu haşimato veya hipotroid diyorlar hormonları etkiliyor çalışmıyor tembel benim de ilaç ile takviye ediyoruz senin adına sevindim bazı aylar indiremiyorum ben ama son 1senedir düzelttik Rabbım sifalandrsin bizleri en yakın zamanda müjdeleniriz insallh 🤲🏻

X