Mart Ayı Bize UĞURLU Gelsin🌸Hamilelik İçin Dostlar Sohbeti🌸👼👼

Ben gerçekten çok korkmuştum buradaki yorumlara güvenerek gittim. İyi ki oraya gitmişim. Ufak adet sancısı gibi önce geldi. Sonra masadan kalktım giyindim çıktım. Ekstra sorun yaşamadım. Orada bekleme salonunda gidenlerin kağıtlara yazdıkları yorumlarda rahatlattı biraz. Panik atak hastaları bile asla korkmayın yazmış. Ön yargı ile o masaya oturursan korkarsın. Ama o masaya oturduğunda güvenmek zorundayız ki vajinal muayeneden farksız oldu benim için. Ama tabi seni etkileyen bir an yaşamışsın o yüzden haklısın
Teşekkür ediyorum kuzum eğer bende anestezili olsaydım kürtaj eminim korkmazdım🥲 umarım gerek kalmaz

3 Şubatta oldum. Benim tansiyonum düştüğü için azcık bayıldım ama gerçekten acısız bir işlemdi bir de tüplerim tıkalıydı düşün 😁 benim sonucum böyle çıkmıştı doktorla görüştüğümde iyi bir histereskopi yapan doktorla görüş demişti. Prof. Gazi Yıldırım’a gittim. Harika bir insan 12 Şubatta ameliyat oldum ve şuan yumurtlama bekliyorum☺️
Araştırayım olmazsa en azından sonucumu göstereyim. Kendisi hangi hastanede acaba? Benimde bu şekilde raporum. Hakkımızda hayırlısı olsun ♥️

Eklentiler

• IMG_20240306_105056.jpg
    IMG_20240306_105056.jpg
    78,7 KB · Görüntüleme: 71
3 Şubatta oldum. Benim tansiyonum düştüğü için azcık bayıldım ama gerçekten acısız bir işlemdi bir de tüplerim tıkalıydı düşün 😁 benim sonucum böyle çıkmıştı doktorla görüştüğümde iyi bir histereskopi yapan doktorla görüş demişti. Prof. Gazi Yıldırım’a gittim. Harika bir insan 12 Şubatta ameliyat oldum ve şuan yumurtlama bekliyorum☺️
Peki tüpleriniz işlem sonunda açıldı mı? Bilgi verildi mi?

Sonomed Kadıköy de çektirdim. Echomar ile sonomed birmiş zaten ikisi de aynı cihaz, aynı fiyat. 4.500. ama anestezi olmadığı halde asla acı hissetmedim. Ve doktorum yaptığı aşamaları tek tek anlattı yaptığı aşamada. Tavsiye ederim
Bende echomarda çektirdim asla acı hissetmediğim için şaşırdım o kadar stres olmuştum ki elim ayağım titriyordu herkes çok ilgiliydi orda çektirmek isteyen arkadaşlar olur belki diye yazmak istedim. Gerçekten tavsiye ederim bu merkezi

Kizlarrr gecikmemin 4. Günü battan 2 gün önce test yaptım çıkmadi o gün bugündür test yapmaya da küstüm çünkü geçen ay 10 gün gecikmeyle regl kldum doktora gittim her şey yolunda ama ne gelen var ne giden bu konuları çok düşündüğüm için gelmiyor herhalde siz düşünmemek için neler yapıyorsunuz biraz yazın lütfen

Son düzenleme:
Kizlarrr gecikmemin 4. Günü battan 2 gün önce test yaptım çıkmadi o gün bugündür test yapmaya da küstüm ne gelen var ne giden bu konuları çok düşündüğüm için gelmiyor herhalde siz düşünmemek için neler yapıyorsunuz biraz yazım lütfen
Kız yapıver bi test gecikmişsin, şimdi küsmenin sırası mı:))

Kızlar gülmeyin bak, yaş 38 hiç çocuğu olmayan bir ablanız olarak bugün 3. Testimi yaptım :)))
neden ? Çünkü sabahki test umutlandırdı bu da öğlen çıkan. Markası bebetime, bata kaldı 3 filan. Adet ağrısı da var . Regl olana kadar ya da kan testi verene kadar bi daha test yok diye söz verdim bakalım. 🫣

Eklentiler

• IMG_3626.jpeg
    IMG_3626.jpeg
    575,1 KB · Görüntüleme: 67
Kızlar gülmeyin bak, yaş 38 hiç çocuğu olmayan bir ablanız olarak bugün 3. Testimi yaptım :)))
neden ? Çünkü sabahki test umutlandırdı bu da öğlen çıkan. Markası bebetime, bata kaldı 3 filan. Adet ağrısı da var . Regl olana kadar ya da kan testi verene kadar bi daha test yok diye söz verdim bakalım. 🫣
Bu testte çizgi yok gibi ama diğer testlerinde var gibiydi inşallah vardır🙏🏼

Kuzu bi karartı var ama kırmızı olması gerekiyor sen daha net görürsün var mı

Ahahahah benim mesajdan sonra baya ironik oldu valla ben göremedim ama öğlen yapılan testler Bat tarihi oncesiyse çok iyi sonuç vermiyor sanırım 🙈

Kızlar ya moralim çok bozuldu 2. Ay bu ay korunmayı bırakalı, ben hemen olur sanıyordum 😢 ilk gebeliğimde hemen olmuştu şimdi yaş ilerlediği için mi olmuyor niye acaba? Yarın regl günüm lekelenmem var şuan henüz olmadım ama olacağım galiba... Acaba yerleşme kanaması olabilir mi 🤣

İnşallah vardır inşallah yanılıyordunuz ama negatif bebeğime testlerinde silik pozitif gördüm 2 3 defa bebeğime benim için çöp yalancı pozitif kuruma çizgisi gösteren beni heveslendiren test , üzgünüm ama çizgi vs yok benim daha koyuydu ama negatifti

X