Mart Ayı Bize UĞURLU Gelsin🌸Hamilelik İçin Dostlar Sohbeti🌸👼👼

folat deger aralığı 4- 20 arası görünüyor canım ben istedim ona bakmasını bu aya kadar 3 ay kesintisiz kullandım çok kullandım diye bu ay kullanmadım bi bakayım dedim o ıyı cıkmış prolaktın dediğin gibi biraz yüksek ilaç verir mi bilemiyorum bu duruma
Belki bu aya özel şaşmıştır canım belki ilaçlık değildir yediğin içtiğin bir kür bir takviye mi acaba dengeyi bozdu . Daha önceden de görmediysen böyle yüksekliği. Son zamanlarda göğüslerde ekstra hassasiyet hissettin mi . Belki ilaç kullanmadan bir sonraki ayı da görmek gerekir.

Belki bu aya özel şaşmıştır canım belki ilaçlık değildir yediğin içtiğin bir kür bir takviye mi acaba dengeyi bozdu . Daha önceden de görmediysen böyle yüksekliği. Son zamanlarda göğüslerde ekstra hassasiyet hissettin mi . Belki ilaç kullanmadan bir sonraki ayı da görmek gerekir.
yok canım hep düşüktü bende senin gibi düşünüyorum ama bu ay incir hurma hergün yedim sanırım o etki etmiş olabilir

yok canım hep düşüktü bende senin gibi düşünüyorum ama bu ay incir hurma hergün yedim sanırım o etki etmiş olabilir
Bencede öyle bişeydir canım bu aya özeldir zannetmiyorum ilaç verceğini doktorun çok fazla yüksek değil inşallah düşmüştür bile şimdi 🙏 doktorun ne diyecek bakalım . Diğerleri çok güzel ama 🧿

Yok canım yapmadım test yarın ya da diğer gün yaparım belki ya da hiç yapmam adet beklerim hiç yapasım yok 😂😂 geceden migrenim tuttu zaten sabah ta baş aprısıyla uyanınca hiç havamda değilim aslında tatsız keyifsizim
gecmiş olsun canım ya sen merak etmesende biz ediyoruz ama 😁😁 sen bilirsin kuşum umudumuz var 🙏

Yok canım yapmadım test yarın ya da diğer gün yaparım belki ya da hiç yapmam adet beklerim hiç yapasım yok 😂😂 geceden migrenim tuttu zaten sabah ta baş aprısıyla uyanınca hiç havamda değilim aslında tatsız keyifsizim
Geçmiş olsun canım kırmızılar gelmedikçe umut var 😊 testi canın ne zaman isterse o zman yap kuzum

13. Günden herkese selam test yaptım şimdi negatif 15. Günde sağlık ocağı hemşiresine yazacağım
Geçen ay benim de öyleydi 10 gün gecikti ya hep testler negatif bu ay 2 gün gecikti yine de test yapmadım en az 10 gün bekleyeyim diyorum ben de seni merak ediyordum kaç gündür doktora gittin mi canım kan testi falan verdin mi son 1-2 günde 🙄

Yok ya sanmıyorum hiçbir ilacın gebelik testini etkileyeceğini. Birkaç gün sonra belki veririm kan dünki yaşadıklarımdan sonra hiç istemiyorum kan olayını. Amin canım hayırlısı
Balım döllenme olmuş en azından , tutunmada sorun çıkmış belli ki bunun için ilaçlar vardır rabbim dermansız dert vermesin içini ferah tutmaya çalış. Allah büyük 🙏

Canlarım benimde regl geldi😍 mart denemelerinde yine beraberiz inşallah😂 kocam diyo bu ayı es mi geçsek (aralık ayında doğarsa yıl kaybı diye) dedim saçmalama nolcak 😂 sen şimdi ramazan geldi iyice salarsın uykum geldi der durursun diyor bi de saftirik ya😂😂😂
çocugun ne zaman gelecegi belli olmaz ay ay ertelemeye de gerek yok kuşum sen bol bol degerlendir çalışmalarını yap 😁🙏

Merhaba Kızlar🌸🥰Bu ay tüm kozlarımızı kullanıyoruz💪💪Ve güzel haberi alacağız bu ay.Kullandıgımız takvıyelerı vs paylaşalım beraber.Ve bu ay bide değişik bişey yapmamızı öneriyorum Meryem Suresini hergün muhakkak birkez dinlememizi istiyorum.Benim bu ayki tedaviden önceki son çıkışta yapacaklarım:

iNOFOLİC KOMBİ +OMEGA 1200+BEEO PROPOLIS ARI SÜTÜ HAM BAL KARISIMI+CEVİZ VE AVOKADO.(çörek otu bal karısımımı da inofolic kombi almadıgım günlerde yiyecegim,yumurtalıklarda kist vs olmaması adına inofolicle beraber tüketmeyeceğim)

Sizi seviyorum ve hadi inanmak başarmanın yarısıdır. 1 yıldır en etkıledıgım grup @Afratafrac grubuydu🌸❤️Öylesine pozıtıftıkı kendıde dostlarımızda hamiş ayrıldı.Bizde burda gerçekten asla kötü bişey düşünmeden hep pozıtıflıkle mutlu olarak ayrılacagız🌸❤️aframız hamiş kaldıgın ay neler yapmıstın bize birkez daha yazarsan çok mutlu oluruz dostum.

Meryem Suresinin linkinide ekliyorum.Hergün bir kez mutlaka❣️

sevayd sevayd beyons beyons O _okyanus
@uniq12 @Perlitik 🤰
Basakbasak1 Basakbasak1

Pardon yanlış yere yazmışım😂

Son düzenleme:
çocugun ne zaman gelecegi belli olmaz ay ay ertelemeye de gerek yok kuşum sen bol bol degerlendir çalışmalarını yap 😁🙏
Yapıcam inşallah kuzumm 😂 beraber yapıcaz yine hatta😂 reglimde bi tuhaf silince geliyor ve çok açık kahveremgimsi dün geceden beri ped var 1-2 damla akıntı şeklinde gelmiş anlamadım hiç

Yapıcam inşallah kuzumm 😂 beraber yapıcaz yine hatta😂 reglimde bi tuhaf silince geliyor ve çok açık kahveremgimsi dün geceden beri ped var 1-2 damla akıntı şeklinde gelmiş anlamadım hiç
olabilir öyle kuşum ilk kahve akıntı normal gittikçe kırmızıya döner yarın sağlık ocagında sende horman testlerini bi yaptır canım

Geçen ay benim de öyleydi 10 gün gecikti ya hep testler negatif bu ay 2 gün gecikti yine de test yapmadım en az 10 gün bekleyeyim diyorum ben de seni merak ediyordum kaç gündür doktora gittin mi canım kan testi falan verdin mi son 1-2 günde 🙄
En son 6.gun kan vermiştim canım doktora gitmeyi düşünüyorum artık

Ben bir haftadır her gün yapıp her gün silik bi şeyler bulmayı nasıl başarıyorum ya..
Umut var mı kızlar :KK43:

Eklentiler

• IMG_3394.jpeg
    IMG_3394.jpeg
    260,6 KB · Görüntüleme: 47
  • IMG_3393.jpeg
    IMG_3393.jpeg
    532,5 KB · Görüntüleme: 43
X