Mart Ayı Bize UĞURLU Gelsin🌸Hamilelik İçin Dostlar Sohbeti🌸👼👼

Mercan0652 @zehra031ayy kizlar cok uzgunum yinede icimde bir umut vardi

Benimde negatif regli geçeli 4gun oldu bugün reglimin 37.gunu birinci test hafif silik ti birde hala regli olacakmış hissi yok kırmızılar görene kadar hep umut var içimizde 2gun sonra gelmezse kan vericem bende uff Rabbım yardım ve yardımcımız olsun artık 1senedir her ay acaba mi demek yordu beni de umarım en yakın zamanda gelir ler inatçı bebeler

Evet simdiki bebisler cok nazli inşallah kanda cikar kuzum

Benğm büyük oğlumla küçük oğlum arasında 15 yıl var kızlar bir iki kimyasal oldu ne ilaçlar ne tedaviler olmadı olmadı rahim filmi çekilmiştim sıkıntı yok çatlatma iğneleri vesaire ama yok. Sonra şu anki işime kalıcı alındım tamam dedim bir yıl korunayım aralık 2019da alındım şubat 2020de hamile kaldım bazen olmayınca olmuyor Vardır Allahın bir hikmeti diyorum hep. Şu anki gebeliğimde sürpriz oldu bana

Kızlar bir şey sorucam şimdi ben normalde 29 günde bir adet oluyorum geçen ay 26 günde oldum birkaç ayda bir 32 günde olduğu da oluyor bu ay 2. Günü olması lazım ama gelmedi acaba geçen ay 26 günde oldum diye uzamış olabilir mi test alıp yapmaya korkuyorum 5 gün varken negatifti çünkü

Döngü günlerin değişkenlik gösteriyorsa bekle canım bir kaç gün daha

Sebebsiz gebe kalamayanlar bu pozisyon u denesin bu ay belki bir faydası olur belli olmaz inşAllah’ta olsun rahminin duruşunu belki bilmeyenler olabilir arkaya dönük,ters olabilir hatta rahim normalde olsa ovulasyonda pik günü görünce bu pozisyonu gebelik için öneren çok bilgi duydum deneyin isterseniz ama ilişki sonrası 45 dk aynı şekilde kalın spermler 10-15 dk sivilasiyor diye genel bir bilgi var ama her erkek aynı değil benim eşiminkini öğrendik 30 dk yazmış dr sizler de bilmiyorsanız pozisyon sonrası 45 dk kalmanızda fayda var arkadaşlar

Eklentiler

• IMG_0891.png
    414,4 KB · Görüntüleme: 79
  • IMG_0892.png
    402,5 KB · Görüntüleme: 77
  • IMG_0884.png
    474 KB · Görüntüleme: 77
  • IMG_0831.png
    196,5 KB · Görüntüleme: 82
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…