Mart Ayı Bize UĞURLU Gelsin🌸Hamilelik İçin Dostlar Sohbeti🌸👼👼

Takvime göre yumurtlamayi takip ettim, 13.gun gösterdi hep. Döndüm 26 gün. Eşime doktor şase verdi onu içiyor, dün keçi boynuzu pekmezi aldık ben de vitamin destekleri kullanmaya başladım ay. Hsg çektirdim temiz çıktı

Bende dün bekledim erken olcam herhalde dedim baya regl ağrısıydı ve çok hastayım adet olayım diye bekliyorum ilaç içemiyorum çünkü yarında olmazsam çarşamba test yapar kan vermeye giderim artık

cok oldu mu cektireli hsg sonrası ilk 6 ay önemli hamilelik şansı artıyor

O baskıları hepimiz yaşadık maalesef ellerine ne geçecekse baskı yapınca olabildiğince at kafandan gerçi bunu bende pek yapamadm ama son aylarda azaltmistim en azından
Şuan çocuk için uğraşıyoruz buna rağmen baskı altındayız, hadi artık bebeğiniz olsun diyorlar. Sanki biz istemiyoruz acaba bir sorun var da olmuyor mu diye düşünen yok bu arada kimseyle paylaşmadım durumumuailem bilsin istemiyorum

Ayy kuzum inşallah bendede oyle olur ama burdan donmez gbi geliyor artk cok artti agrilar gun icinde cikablrsen alcam test kargo hala dagitima cikmadi

tamam bende senin start vermeni bekliyordum dersin zaten bundan dolayı sormaları saçma insanlara hatırlatıp duruyorlar takma canm kimseyede birsey deme çünkü sorup duruyorlar devamını

tamam bende senin start vermeni bekliyordum dersin zaten bundan dolayı sormaları saçma insanlara hatırlatıp duruyorlar takma canm kimseyede birsey deme çünkü sorup duruyorlar devamını
Artık geçiştiriyorum zamanı gelince olur vs diye ama biraz daha ustelerlerse sert cevap vermekten korkuyorum. Neyse ins mart ayından umutluyum , bayrama hamile olarak girmek istiyorum

Erken döllenme olursa gebelik testinde çıkar mi acaba regline 7 gün kala deneyip çift çubuk gören var mi testte ben dayanamıyorum spora gitmem lazım gidemiyorum da

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…