Mart Ayı Bize UĞURLU Gelsin🌸Hamilelik İçin Dostlar Sohbeti🌸👼👼

Ayy yarin test yapacagim inşallah bakalm ne cikcak aslinda pek umudum yok cunku agrim cok siddetli ama bir yanimda umudu birakmiyor
Hiç belli olmuyor canım inan inşallah hamilesindir önceki hamileliğimde hiç ihtimal vermiyordum gece öyle bir sancı ile uyanmıştım ki kandildi Allahım bugün adet olmayım bugünüde oruç tutayım diye dua etmiştim meğer hamileymişim 2020 şubatta yine

Galiba artık sabrım kalmadi, 3 buçuk yıldır evliyiz üzerimdeki baskı da arttı bir an önce olsun istiyorum ama nasip tabi
hepimiz aynı durumdayız kendini çok baskı altında bırakma kimseye cevap vermek anlatmak zorunda degilsin dr göründüysen bı sıkıntı yoksa olur inşallah sadece bazen zaman alıyor

Günaydın kızlar hamişler sağlıkla kucağımıza alırız inşallah regli olanlar Rabbim bu ay nasip etsin inşaAllah hasta olanlara çok geçmiş olsun.
Ben cuma çok sinir oldum doktora kadın mesajı gördü dönmedi ya bana sözde öğretim görevlisi başka doktor bakmayı düşünüyorum özelde dünya para ya

hepimiz aynı durumdayız kendini çok baskı altında bırakma kimseye cevap vermek anlatmak zorunda degilsin dr göründüysen bı sıkıntı yoksa olur inşallah sadece bazen zaman alıyor
Ah şu çevre baskısı yokmu anlamıyorum ya vardır Allahın bir bildiği ya niye karışıyorlar Allahın işine

Kızlar günaydın benim bat Pazar günüydü, cuma günü akşam üstü beklemeden bir test yaptım ama direkt negatifti hiç silik çizgi görmedim sizce bir sonraki testi ne zaman yapayım bu testler sabah öğlen şu icmeyle çok farkediyor mu ben çok su içen biriyim bana yardimci olabilir misiniz

Teşekkür ederim canım eşimde varikosel var ancak değerler iyi diye doktor ameliyat yapmayalım şuan dedi. Benim amh 7.7 ama doktor pcos değilsin dedi. Haftaya yeni bir doktora gideceğim bakalım o diyecek

İnşallah kuzum bir bakmışsın hiç ummadığın anda bebiş gelivermis sen belirti ararken

ben akıntı gördümmü hiç hatırlamıyorum ama sanırım görmedim bata 1 2 gün kala belim çok agrımıştı tek belirti oydu o yüzden belirtiye bakma yumurtlamanı biliyorsan 10. 11.. gün test yap hamilelik varsa illaki çıkıyor yoksa zaten çıkmıyor anlıyorsun

Canm istersen önce bir ovu testiyle takip yap yada kendini rahat hissettiğin bir doktrla takip yap ama tabi stres olmayacaksan hangisi senin kafana yatıyorsa

Ah şu çevre baskısı yokmu anlamıyorum ya vardır Allahın bir bildiği ya niye karışıyorlar Allahın işine
ya sorma ilk zamanlar cok takıyordum her biri bişey sordugunda gözlerim dolardı ama şimdi alıştımmı bilmiyorum artık takılmıyorum ve sacmalayanıda agzının payını veriyorum

Canım bu testler illa sabah mi yapılmalı

Teşekkür ederim canım eşimde varikosel var ancak değerler iyi diye doktor ameliyat yapmayalım şuan dedi. Benim amh 7.7 ama doktor pcos değilsin dedi. Haftaya yeni bir doktora gideceğim bakalım o diyecek
canım doktor degerlerinde bı sıkıntı görmediyse sorun yoktur ovu hiç kulanmamışsın belki yumurtlama gününü kacıryorsun ilk önce onu dene derim eşinin degerleri iyiyse o cok etkilemiyor ama eşinide kaçiboynuzu özü verebilirsin spermlere iyi geliyor bide hsg cektrdınmi

O _okyanus kuzum adet öncesi ağrıların oldu mu acaba çok ? Benimde var ama gelen giden yok bat günü yarın akıntımda beyaz
Canm c.tesi oldu ağrım hatta lekelenme başlayacak herhalde dedim sonra salı akşamına kadar olmadı salı akşamı peçeteye leke geldi test yaptm silik çıktı sonra agrida olmadı lekede ha birde pazar günü uzayan akıntı geldi şeffaf değildi
İnşallah hayırlı haberi alırsın canım

Yok canım diyorum ya zaten belirti falan aramıyorum artık kendimde her bişeyi yaşadım zaten. Tek şüpheleneceğim şey akıntı olur bu saatten sonra yoksa belirti aramam da bakmam da. O da olmak zorunda değil tabiki de kupkuruyum diyenleri de duydum çünkü. O yüzden hiç bişey hissetmeden adet bekliyorum sadece 10. gün bugün sözde yumurtlama üstüne, adette 21.günüm daha. 2 gün sonra yaparım aklımda acaba kalmaz en azından.

bugün 10. günse yarın bekliyoruz sabah testini oldu oldu olmadıysa da yola devam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…