Mart Ayı Bize UĞURLU Gelsin🌸Hamilelik İçin Dostlar Sohbeti🌸👼👼

Amin canim Allah razı olsun sizlerede nasip etsin Canm benm geçen c.tesi ağrım oldu hatta leke gelecek herhalde 3 4 güne adet olurum diyordum sonra olmadı ağrı salı akşamı oldu o akşamda test yaptm silik çıktı lekede gelmisti bir daha öyle şiddetli olmadı lekede gelmedi şükür

Ayy umut oldu banada teseduf kargom yetismedi bugunde pazar eczaneler kapali kafayi yiyecem meraktan

Anldm kuzum bakalm bnmki regl agrisi gbi ama blmyorm bakalm testim yarin gelirse ilk isim yapmak olcak en azindan umudumu keserim bidahaki aya plan yaparm
Aslında benim normalde de adet ağrım olmaz. Burda çok kişide duydum adet belirtisiyle hamilelik belirtisiaynı oluyormuş. Testin gelince yap inşallah Rabbim gönlüne göre versin

İnofolic hangisi bi pembe mavi bir de kutusu beyaz olan var

İnofolic hangi renk kutusu ? mavi pembe bir de beyaz var

Aslında benim normalde de adet ağrım olmaz. Burda çok kişide duydum adet belirtisiyle hamilelik belirtisiaynı oluyormuş. Testin gelince yap inşallah Rabbim gönlüne göre versin
İnşallah kuzum dort gozle bekliyorm aslinda evde var diye almadim kac gundur bekliyorm pazar test yapacagim diye evde yokms deli oldum alamiyorumda pazar acik eczane yok pazar kargoda gelmiyor aslinda cok agriyor emin gbiyim olmadigina ama negatfi gormedende umudum btmiyor nedense

Ay kötü olmuş bende öyleydim valla olmadığına adım kadar emin olup 5 tane test yapıyordum umut fakirin ekmeğı napacan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…