Mart Ayı Bize UĞURLU Gelsin🌸Hamilelik İçin Dostlar Sohbeti🌸👼👼

Hacamati bende çok duydum canm genel sağlık icnde faydaliymis denenebilir aslnda
aynen canım ben araştırıyordum pazar günü 5 aylık bebeği olan bi arkadaşım var o söyledi bana da kendi yaptırdığı ertesi ay hamile olduğunu öğrenmiş şimdi bende kadına söyledim ovu. döneminde gideceğim ilişki olsun o gün gelin dedi bakalım inşallahhhhh inşallahhhh güzel sonuçlar alırız.

aynen canım ben araştırıyordum pazar günü 5 aylık bebeği olan bi arkadaşım var o söyledi bana da kendi yaptırdığı ertesi ay hamile olduğunu öğrenmiş şimdi bende kadına söyledim ovu. döneminde gideceğim ilişki olsun o gün gelin dedi bakalım inşallahhhhh inşallahhhh güzel sonuçlar alırız.
Bir kaç arkadaşım yaptrdi onlara ovu dönemi olsun dememişler ama onlar genel olarak yaptrmislardi vesile olur inşallah

Bir kaç arkadaşım yaptrdi onlara ovu dönemi olsun dememişler ama onlar genel olarak yaptrmislardi vesile olur inşallah
bana da ilk 24 saat hayvansal gıda falan ve ilişki olmayacak dedi sonra ben önceliğim gebelik için yaptırmak istiyorum deyince ozaman mutlaka ilişki olduğu gün gelin dedi bilmiyorum bakalım inanıyorum ben bence çok güzel etkiisi olacakk

IMG_3503.jpeg

Kızlar merhaba 8.gün reglm bitti 9.günden itibaren ovülasyon yaptım 14. Günü akşam çatladı oraya eklemedim 14. Gün sabah var orda
Ondan sonra test yapmadım 19.gün tekrar bi öylesine ovülasyon baktım yumurtlama pik bugün 20. Günüm tekrar pik neden böyle oldu anlam veremedim anlayanlar bakabilir mi?

Kuzum sporu kesınlıkle tavsıye edıyorum bu surecte,kafaları dagılıyor ve enerjı gelıyor erkeklere,illa ılıskı olması gerek oldugunda lıbıdoları çöp oluyor,ki ben anlıyorum inan benım libidomda çöp oluyor,ama işte yapacak bir şey yok,bıraz itelemek lazım dediğim gibi ginseng içeren bir takviyede işe yarıyor yada keçiboynuzu kaynat suyunu içsin.vee evveeeeet cok guzel seyler olacak ben hıssedıyoruum🥰❤️👼🌸🙏

İnşallah fayda ve sifa olsun canım 🥰

Canım biliyor musun bizde çok oldu durum eşim de sıkıntı da yok ama ben artık pik oldu kesin yapmamız lazım demiyorum farkettim öyle deyince panik ve stres yaptığı için olmuyor büyük ihtimalle senin eşinde stres oluyordur kuşum

Evet canim strese bağlı dedi doktor. Bu ay doktora gideceğim ve eşime söylemeyeceğim böyle karar aldım canım regl olunca. En kısa zamanda güzel haberler almak vermek dileğiyle 🥰😍

Kolay gelsin kızlar size, listeye isim eklenmiyormuş artık, Ben bir kaç defa söyledim ama neyseeee . Hamile olanlar umarım Mutlu, sağlıklı, güzel bir gebelik geçirirsiniz, hamile olmayanlara da umarım en kısa zamanda bu mutluluğu yaşamak nasip olur. Hoşçakalın 🥰
Canım buraya gel yakında yapılır liste de

Kıslar omega ne işe yarıyorr acaba bi de benim folik asidin içinde bunlar var kutusunu bulamadım ty çekiverdim fotosunu yeterli mi bu vitaminler sizce 😍
Yumurtayı daha sağlıklı yaptığı ve genel anlamda genel zindelik verdiği söyleniyor canım , bunun gayet güzel içeriği , yeterlilik kısmı belki yeterlidir ama mesela ben tüp bebek görüşmesine gittiğimde verdiği mutivitaminin içinde olmasına rağmen ayrıyetten de yazmıştı. O yüzden ekstra kullanıyorum ben de şuan ve bir çoğumuz . Belki yeterlidir ama işte amaç bir an önce olsun kafasına girdiğimiz için bazı doktorlar böyle önerdinden böyle yapıyoruz biz de senin de sabit bir doktorun varsa danış istersen

X