Mart Ayı Bize UĞURLU Gelsin🌸Hamilelik İçin Dostlar Sohbeti🌸👼👼

Çok geçmiş olsun canım insallah en kısa sürede alırsınız bebeğinizi kucağınıza. Onca yılın belbet bir nedeni vardır hayırlı evlat olsun sağlıklı olsun bebeklerimiz gerisi önemli değil

Kızlar benim son 3 gün kaldı. Test yaptım negatif yine. Burdan dönmez diye düşünüyorum. Adet olunca doktora gideceğim ve muhtemelen aşılama inşallah
Merhaba..Ne kadardır evlisiniz acaba? İlk aşılama mı olacak? Bir de sorun nedir acaba tam olarak sizde? Dr mfk ürünlerinden kullanmışsınız galiba etkili oldu mu? Çok soru sordum..cvplarsanız sevinirim

Bekle bakalım canım inşallah olmuş dur ama dediğin zor bir ihtimal

Selam arkadaşlar, aylardır adet görmüyorum adetim çokça düzensiz ilaçsız olmuyorum hatta. ( çok doktora gittim sorun yok yumurta zarın kalın oldugu için kendiliğimden adet göremiyosun dendi ) Fakat 1 hafta önce şefaf sümüksü akıntım geldi bir defa. ağrılarım var bel kasık yanması ağrısı şişkinlik gögüslerde hafif hassasiyet . 2 gün önce beta 0.100 mIU sonuçum çıktı erken gebelik testimde negatif. Fakat hâlâ ağrılarım geçmiyor bugün miğdem de bir tuhaf ve iştahsızlığım var bir haftadır. İki yıllık evliyim ve hiç korunmadık. ilk defa böyle birşey yaşıyorım
Benim gibi bu durumu yaşayanlar yardımcı olabilir mi

Bende hic bir belirti yokta bata 7 gun var acaba belirtszde olabliyormu diye merak etmistim teşekkür ederim cevap verdiginiz icin
Rica ederim ne demek regli hiç bir belirtim yoktu gecikme ile yavaştan başlıyor ben bu ay 2 defa yunurtladığım ve kullandığım ilaötan dolayı şüplendiğim için bata 5 gün kala test yaptım

Kızlar yardım lütfen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…