Mart Ayı Bize UĞURLU Gelsin🌸Hamilelik İçin Dostlar Sohbeti🌸👼👼

Canım bence de fazla damlatmışsın , fazla damlatınca bu şekilde kırmızı bulanıklık oluyor kendimde aynı beceriksizliği defalarca yaptığım için biliyorum ama seninki kuruma olamayacak kadar kırmızı kendinden şüphe edeceğine kan testi daha mantıklı tabi . İnşallah bebeğin senşnledir

İnşallah bana umut oldunuz 32 yaşındayım bir seneye yakındır deniyoruz 6 aydır da yumurta takibi çatlatmalar vs işe hep geçti sebepsiz infertilite dendi.. inşallah mutlu sona ulaşmışızdır Bugün kan verip buraya yazacağım dualarınızı bekliyorum

Sizce bugün kan mı versem yoksa kaliteli bir test mi alsam çünkü bu bulanıklık olayı beni sinir etti, önereceğiniz marka var mı
Bence en iyisi kan vermek tabi sizin tercihiniz. Ben iş yerinden sürekli izin almayayım diye 2 hafta geçsin öyle giderim demiştim ama olmadı dün sabah kanamam olunca gittim mecbur cuma yine çağırdı beta için

Kızlar benim son 3 gün kaldı. Test yaptım negatif yine. Burdan dönmez diye düşünüyorum. Adet olunca doktora gideceğim ve muhtemelen aşılama inşallah
Bu ay olmazsa aşılama öncesi kaliteli yumurta için biseyler dusunebilirsin canım, ben bu ay c life kullandım bir de inofolic combi HP, bi hareketlilik hissettim, sanki daha kaliteli yumurtladim gibi geliyor, bakalım sonuç ne olacak

Aynı markadan bi tane daha vardı yaptım az damlattım dikkatli şekilde 2. Dakka çok heyecanlandım allahım sen hevesimi kursağımda bırakma Yarebbim
Diğer test hataliya benziyordu ama bu hataliya benzemiyor bence, hayırlı olsun demek istiyorum ben İnşallah bebeğin seninledir

Diğer test hataliya benziyordu ama bu hataliya benzemiyor bence, hayırlı olsun demek istiyorum ben İnşallah bebeğin seninledir
İnşallah dualarım hepimizle ben bugün kayınvalidemden fırsat bulursam gizliden kan vereceğim eşim işte.. inanın nasıl bir psikolojik savaş içinde gebe kalmaya çalışıyorum bi bilseniz..

Ahahahdkf ay çok güldüm sen yine iyi regline az kalmış benim daha 12 gün var belirti arıyorum memelerimde hdjfkfkdkf bu arada aynı yaştaymişiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…