Mart Ayı Bize UĞURLU Gelsin🌸Hamilelik İçin Dostlar Sohbeti🌸👼👼

Kızlar yardım lütfen🥲
:KK43: düzenli adet olamadığından arada böyle dengesiz durumlar olabilir canım ama maalesef tanımlandırılamaz hormon geçişleri düzensizlikleri sebep olabilir. O akıntı yumurtlama akıntısı olabilir o günleri değerlendirmişsindir umarım ve eğer öyleyse test içinde erken davranmış olursun varsa gebelik en az 10 gün sonrasında çıkar , tahmini yumurtlama doğru olduğu takdirde tabi. Ama şuan ki belirtilerin gebelik adet ya da düzensizliğin sıkıntıları her şey olabilir. Beklemekten başka çare yok.

:KK43: düzenli adet olamadığından arada böyle dengesiz durumlar olabilir canım ama maalesef tanımlandırılamaz hormon geçişleri düzensizlikleri sebep olabilir. O akıntı yumurtlama akıntısı olabilir o günleri değerlendirmişsindir umarım ve eğer öyleyse test içinde erken davranmış olursun varsa gebelik en az 10 gün sonrasında çıkar , tahmini yumurtlama doğru olduğu takdirde tabi. Ama şuan ki belirtilerin gebelik adet ya da düzensizliğin sıkıntıları her şey olabilir. Beklemekten başka çare yok.
Teşekkür ederim. Haftaya kadar Eğer böyle devam ederse tekrar kan testi yaptırıcam. O akıntıdan sonra evet değerlendirdik akıntı öncesinde de sık sık değerlendirmiştik. Bilmiyorum bu durum da olmakta çok zor. Ama genç kızlıgımdan beri hiç böyle birşey yaşamadım sanki ilaç kullanmışımda adet olucakmışım gibi şuan da. Hayırlısı herşeyin🤍

Merhaba, 4 aylık evliyim daha önce hep kondomla korunarak ilişkiye girdik. Reglime 1 gün kala ilk defa korunmasız ilişki yaşadık 4-5 saat sonra birkaç pembe nokta gördüm ve kasıklarımda batma vardı ama ben hiçbir zaman regl sancısı çekmedim. Akşama doğru regl oldum bugün reglin 2. Günündeyim fakat kanama pembeye dönüşerek azaldı normalde ilk 3 gün çok yoğun olur. 24 yaşındayım eşim 25 yaşında. Ve regl olduğum yaştan beri hep düzenli olurum 24 gün döngüm. Adet döneminden 1 gün önce hamile kalan kadınlar varmış, bir akrabamız hamile kaldığını 2 ay anlamamıştı regl olmaya devam ettiği için ve hamile olup aylarca regl olmaya devam eden de çok kadın duydum. Sizce hamile olma ihtimalim var mıdır? Daha önce yaşadığım durumu yaşayan ya da yaşayan bir tanıdığı olan var mı ?
Bence hamile olma ihtimaliniz yok. Yani direkt yok demesem bile milyonda 1 ihtimal.

Kızlar 105 çıktı Allahım sana şükürler olsun Rabbi isteyen herkese tez zamanda versin inşallah.. Doktoruma yazdım adete 3 gün var sonucum bu, hayırlı olsun dedi. Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah 🫠🫠🙏🏻💙💙
Çok sevindim, hayırlı olsun, sağlıklı bi gebelik olsun, sağlıkla kucaginiza alın inşallah, bence oğlun olacak ☺️

Kızlar ovulasyon testlerim böyleydi bugün, dün sabah ve öğleden sonra negatifti. Bugün sabah ve öğleden sonra ise bu şekilde, çatladı mi sizce?

Eklentiler

• Screenshot_2024-02-29-20-26-56-321-edit_com.bm.android.thermometer.jpg
    Screenshot_2024-02-29-20-26-56-321-edit_com.bm.android.thermometer.jpg
    28 KB · Görüntüleme: 34
Ateş gayet güzel gidiyor ama maalesef belirleyici olamaz. 37 gün adet demişsin daha var yani bir hafta oynayacak olsada. Ben de mesela ateş takibi yapıyorum son güne kadar yüksek gidiyor umut vadediyor ama adet günü ya da bir önceki gün düşüyor . Yani tahmini yumurtlamanın üzerine belli zaman sonra test
Adetim 3 gün gecikti ovulasyondan itibaren 17'inci gün bugün ateşim 36.4 seyrediyor şuanda yarın gebelik testi yapmayı düşünüyorum

X