Mart Ayı Bize UĞURLU Gelsin🌸Hamilelik İçin Dostlar Sohbeti🌸👼👼

💙💙 ya o kadar çok kanda negatif gördümki artık adete kadar bakmıcam diye bu sefer kendime söz verdim ama insan cidden bu testlerde bulanıklık falan görünce sinir oluyor
Yok canım git kan ver,sen ılacta kullanmıstın çatlatma ıgnesı fln,ugrasma bu sacma testlerle fln.git emın ol ya devam yada mutluluktan havalara ucarsın.hiç bekleme.dedıgım gıbı bence var🥰

Kızlar benim son 3 gün kaldı. Test yaptım negatif yine. Burdan dönmez diye düşünüyorum. Adet olunca doktora gideceğim ve muhtemelen aşılama inşallah
Hayırlısı olsun mınnosum.ben test yapmadım ama begatıf bıldıgım ıcın,artık profesyonel oldum😀şüpheye yer olmıcak sekılde negatıf😀guzel gunler gorecegııız merak etmee

Yok canım git kan ver,sen ılacta kullanmıstın çatlatma ıgnesı fln,ugrasma bu sacma testlerle fln.git emın ol ye devam yada mutluluktan havalara ucarsın.hiç bekleme.dedıgım gıbı bence var🥰
Ya bide bende hiçbir belirti yok😄 yani bi insanın göğsü şişmez mi acımaz mı beli ağrımaz mı kasıkları ağrımaz mı yani sıfır normal kendim gibiyim inanın anlamıyorum durup durup göğüslerimi elliyorum sapık gibi evde 😂

Günaydın bende sabah yapıcam demiştim ya yaptım, yani inanın anlamıyırum bence testte bi hata var bugün 14. Günüm inanılmaz bulanık çıktı önce test bozuk sandım biraz bekledim 20 dk sonra böyle çıktı ekliyorum ikinci çizgiyi ben gördüm ama dediğim gibi ilk dakkadan değil , bi test daha yaptım onda zaten aynı marka tümden bozuk çıktı ful bulanık kontrol çizgisi bile yoktu yaptığım testte surelab diye bişe bu arada ben eskiden bugünlerde bunları bile görmezdim yani bembeyaz çıkardı. O yüzden ümidim var
Canm bence gayette var ner belli 😊 acaba idrari mi fazla damlattin dağıldı.
Gayet belli kan verebilirsin istersen

Ya bide bende hiçbir belirti yok😄 yani bi insanın göğsü şişmez mi acımaz mı beli ağrımaz mı kasıkları ağrımaz mı yani sıfır normal kendim gibiyim inanın anlamıyorum durup durup göğüslerimi elliyorum sapık gibi evde 😂
😀😀 insan sürekli belirti arıyor benm bu sabaha kadar göğüs hassasiyeti vardı bu sabah yok denecek gibi normalmi diyorum 😅

Canm bence gayette var ner belli 😊 acaba idrari mi fazla damlattin dağıldı.
Gayet belli kan verebilirsin istersen
Evet fazla damaltıyorum hep yani kesin çıksın diye ama dediğim gibi bu ilk dkkdan falan çıkmadı 20 dksı vardır kuruma çizgisi mi diye aklım karışık ama sanırım bugün kan vericem böylece topluca rahatlarız sizide darlamam 😂

Aksam erken uyuya kalmısım ortalık karısmıs😂🤭sakın olun sevgılı dostlarım.bız burda nelere cizgi var dıye sevındık tahmın bıle edemezsınız,bu ısın eglencesı bu zaten.Herseye fazla takılıp gergınlık olmasına gerek yok.herkes ıstedıgı gıbı saygı cervesınde eglenebılır ıcındekılerı soyleyebılır bırbırımıze yorum yapabılır.ıkı tarafta kendınce haklı ama işte bu işinde rajonu bu bırazcık☺️umut etmek ve ettırmek.sevgıyle kalın sakin olun eglenın 💐

Valla kuzum ben olsam teste vercegın parayı hemmeen gıderım test yaptırrım o parayla.dr a muane olmadan danısmadan dırek beta testı ıstıyorum dıyıp kan verebılıyorsun paranla

Kızlar bu hamilelik belirtileri bir gün olup diğer gün olmuyor mu ya , dün belirtiden ölüyordum bugün hiç bi şey yok gibi kalktık normal mi?

X