Mart Ayı Bize UĞURLU Gelsin🌸Hamilelik İçin Dostlar Sohbeti🌸👼👼

O _okyanus kusum reglin bitsin bence pszartesi kan ver ve birdaha çarşamba ver artış iyiyse daha verme bekle 6 haftada doktora git ben tecrübe olarak söylüyorum yoksa sürekli kan her hafta dr çok stres yapıyor bazen kendi elimizler bozuyoruz bide sakin benim yaptığım hatayı yapma ve kimseye söylemeyin kalp atışını duy öyle hareket et canım inan etrafındaki herkes seviniyor ama ben göze çok inanıyorum bu benden küçük bi tavsiye tabi yine sen bilirsin arkadaşım ha bide canım dr gittiğinde kan sulandırıcı sor çünkü yaş itibariyle pıhtılaşmaya musaitiz 😘🙏

Sizin ilk sabah yaptığınız test benim bi
Ara öyle çıkıp sonra az az silikleştiği test bi daha atar mısınız ayrıca inşallah vardır rabbim 3 aylar uğruna sevindirsin sizi erken gebelik testini sabah ilk idrarla yapın bence
Sabahki böyleydi ama şuan akşama doğru silikleşti yarın sabah hayırlısıyla bir daha yapıcam

Eklentiler

• 0E6F5878-2B21-420D-BF04-16ECA971E5B2.jpeg
    0E6F5878-2B21-420D-BF04-16ECA971E5B2.jpeg
    35,9 KB · Görüntüleme: 50
Ay bende de bugün uzayan akıntı vardı yumurtlama mi acaba dedim meraktan ovu yaptım normalde yapmıyorum stres olmayayim diye ilk kez denediğimiz için ama silik çıktı pik değildi neye göre çıkıyor bu uzayan akıntı 😸😸
Valla ben de anlamadım 😅😅 Heralde o uzayan akıntı sonrası 2-3 gün içinde pozitif olacak. Yarın da pozitif cikmazsa umudu keseceğim 😒

Sabahki böyleydi ama şuan akşama doğru silikleşti yarın sabah hayırlısıyla bir daha yapıcam
Canım bak senin o kadar çizgin belli ki yani flaşh tutup amuda kalkıp fotonun renk ayarlarıyla oynamaya gerek yok 😂çizgi resmen belli betan 5 ve üzeridir yani gebelik yeni oluşur fakat regl yaklaştığında hormonlar değiştiği için 5 10 gebelik olarak görmüyor doktorlar gün gün tekrarla ya da mesela kan ver 5 üstü ise umut vardır ve devam edersin 2 günde bir kan vermeye yada test yapmaya inşallah vardır canım benim inşallah 💖🧿

Ya buna nasıl pozitif diyorsunuz üzgünüm ama insanları sevindirelim umut olalım diye diye daha da beter ediyorsunuz ben hiç görmedim çizgi falan regl kaç gün varmış lütfen 3 4 gün önce ise az da olsa pembelik olması gerekiyor 1.5 senedir test yapıyorum buraya attıklarımda kimyasalım düşüğüm oldu ama bu test hayır yani kan versin ya da 3 gün sonra yapsın
Evet kimse üzülmesin ama dediginiz gibi bu test negatif malesef.

Evet kimse üzülmesin ama dediginiz gibi bu test negatif malesef.
Evet bir de bir kaç kişi gördüm maşallah var bilmem be yazıyor ya artık sinirlenmeye başladım ya test yapana da yazık yani …tabi bu yorumlarıma kızacaklar ama kusuruma bakmasınlar çocuk kandırıyor gibi yapmaya da gerek yok

Canım bak senin o kadar çizgin belli ki yani flaşh tutup amuda kalkıp fotonun renk ayarlarıyla oynamaya gerek yok 😂çizgi resmen belli betan 5 ve üzeridir yani gebelik yeni oluşur fakat regl yaklaştığında hormonlar değiştiği için 5 10 gebelik olarak görmüyor doktorlar gün gün tekrarla ya da mesela kan ver 5 üstü ise umut vardır ve devam edersin 2 günde bir kan vermeye yada test yapmaya inşallah vardır canım benim inşallah 💖🧿
Ay biraz içim ferahladı🙏🏻 adetime 4 gün var o yüzden sürekli sürekli kan vermek istemiyorum, düşük olunca iki güne bir bakılacak vs o sebeple sabahları idrar testi yapayım, kaset test var elimde

Ay biraz içim ferahladı🙏🏻 adetime 4 gün var o yüzden sürekli sürekli kan vermek istemiyorum, düşük olunca iki güne bir bakılacak vs o sebeple sabahları idrar testi yapayım, kaset test var elimde
Sabah ilk idrarla testlerini yap canım koyulaşma olur inşallah 🧿💖 Allahım bir an önce bu ay sevindirsin seni ve tüm çocuk isteyenleri amiiin bende bekliyorum bu ay adetime 9 10 gün var

O _okyanus kusum reglin bitsin bence pszartesi kan ver ve birdaha çarşamba ver artış iyiyse daha verme bekle 6 haftada doktora git ben tecrübe olarak söylüyorum yoksa sürekli kan her hafta dr çok stres yapıyor bazen kendi elimizler bozuyoruz bide sakin benim yaptığım hatayı yapma ve kimseye söylemeyin kalp atışını duy öyle hareket et canım inan etrafındaki herkes seviniyor ama ben göze çok inanıyorum bu benden küçük bi tavsiye tabi yine sen bilirsin arkadaşım ha bide canım dr gittiğinde kan sulandırıcı sor çünkü yaş itibariyle pıhtılaşmaya musaitiz 😘🙏
Haklısın canm zaten niyetim öyle bir aksiik olmazsa P.tesi sağlık ocağında kan verirm diye düşündüm kalp atışını duymadan söyleme niyetimiz yok kuzum ille kötü gözden değil iyidende nazar degebilir bunu çok iyi biliyorum canm sagolasn canm beni düşündüğün içn Allah razı olsun 🥰 Allah herkese hayırlısıyla sağlıkla nasip etsin 🙏

Ben de göremedim canım o yüzden bişey diyemedim . Sabah ilk idrarda çıkar ancak ortaya ak koyun kara koyun 🙏
Kuzum yapmıcamm yarın sabaha yaaa gecikirse öyle yaparım artık ta pazartesiye şu ara baya stresliyim bi de onu düşünmek hiiiç istemiyorum🥹
Tatlim senin regl gününü daha net bilmiyoruz bence biraz daha bekle bakalim 2 gun daha olmazsan oyle tekrar yap
valla ben bile bilmiyorum😂😂 belirtilerim devam ederse pazar sabahı yaparım😍 ben ümidi kestim biraz ama hayırlısı olsun❤️

Haklısın canm zaten niyetim öyle bir aksiik olmazsa P.tesi sağlık ocağında kan verirm diye düşündüm kalp atışını duymadan söyleme niyetimiz yok kuzum ille kötü gözden değil iyidende nazar degebilir bunu çok iyi biliyorum canm sagolasn canm beni düşündüğün içn Allah razı olsun 🥰 Allah herkese hayırlısıyla sağlıkla nasip etsin 🙏
Aynen öyle canım bende unu demeye çalıştım burda uzun zamandır yol arkadaşlığı yapıyoruz hiç kimsenin üzülmesini sevincinin yarim kalmasını istemiyorum o yüzden rabbim hepimize sağlıklı gebelikler nasip etsin sen yolu açtın pesinden gelicez inşallah 🙏😘

Flash tuttum ekranı kararttım bilmem ne regl günününden 1 2 gün önce betanın 10 20 arasını düşünürsek bu testlerde silik çizgi gösterir flaşla önden arkadan bakmayla olacak iş değil hepimizin umutları var ama daha fazla heves edip pozitifleri görüp üzülmem daha berbat kusuruma bakmayın suan bana kızabilirsiniz ama kimyasal ve düşüklerim sonucu daha fazla üzülmemek adına sizlere yardımcı olmaya çalıştım.
Ben de sizin gibi düşünüyorum. Evet herkes birbirine umut olmaya çalışıyor, güzel haberler almayı çok istiyoruz ama gerçeklerden de çok uzaklaşmadan. Aksi takdirde daha büyük hayal kırıklıkları oluyor. Bu ay olmadıysa önümüze bakmamız lazım, en güzel en hayırlı zamanda olsun inşallah hepimiz için.

Evet bir de bir kaç kişi gördüm maşallah var bilmem be yazıyor ya artık sinirlenmeye başladım ya test yapana da yazık yani …tabi bu yorumlarıma kızacaklar ama kusuruma bakmasınlar çocuk kandırıyor gibi yapmaya da gerek yok
Tamam canım kızma yeter anladık 😂😂😂 zaten testi yapıp atanda hiç bişey yoksa farkında olmadığının zaten ama artık biraz gırgırına giriyor iş , bizim aramızda en azından -var dediniz ama yokmuş - diye kızan ya da morali bozulan biri olmadı şimdiye kadar. Yani test sahibi çıplak gözle daha iyi görüyor haliyle laf olsun sohbet olsun umut olsun diye de resimler atılıp üzerine konuşuluyor işte. Haklısın tabiki ama burda dediğin gibi başkasının lafıyla pozitif sanıp üzülen falan olmadı en azından. Uzun zaman bir arada takılınca artık her bir haltımızı dilimizi ya da bir resim bir lafla kastımızı anlıyoruz 😂😂 inşallah son bulur artık tabi bu avuntularımız gerçeğe bakarız mutlu mutlu hep beraber 😂🙏

X