mart anneleri doğumu özel hastanede yapmayacak olan varmı

memure06

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Kasım 2008
82
0
39
merhaba mart anneleri bende mart annesiyim. 35.haftamdayım şuan. doğum çok yaklaştı ve ben hastane konusunda hala kararsızım. özel hastane istemiyorum. devlet veya üniversite hastanesinde doğum yapacak olan varmı? varsa hangi hastane ve hangi doktora gidiyorsunuz önerilerinizi bekliyorum. hepinize hayırlı ve sağlıklı doğumlar diliyorum

Şekerim ben doğumu Zekai Tahir Burak ta yapacağım inşallah.Çok özel hastane gezdim ama inan beş para etmez... Hangi özelin adam gbi yeni doğan ünitesi ve kan bankası varki.Hadi acil bişey oldu hadi sana ya da bebeğine bişey oldu...Hiiç riske atamam valla 4*4lük bakıyo doktorun orda olursa. Yani ben Hastanenin başhekim yardımcısının özeline gidiyorum...İsmi yetiyo zaten.Vip hastasın

canım orada eş refakatçi olarak kalabiliyormu bilgin varmı? benim eşim kalıcak yanımda o yüzden merak ediyorum

tabiki, hatta doğumda bile yanında olabiliyo.Yalnızca 1 kişi alıyorlar ama

bende devlette yapacağım nasipse..dr un özeline zaten gittiğin için hastanede özel oda ve ilgilenecek hemşireler ayarlanıyor...ben illa özel hastane olması taraftarı değilim...

ben herhangi bir doktorun özeline gitmiyorum. özel oda ayarlamak bu şekildeyken daha mı zor doktor referansı olmadan? ben gebeliğimin ilk haftalarında ankara üniv.de kalmıştım. benimki özel oda değildi ama isteyen ve parası olan özel oda da kalabiliyordu

ben hep kontrollerde özel hastaneye gittim 39. haftamdayım nasipse doğum 1 hafta sonra son anda doğumu ssk da yapmaya karar verdim...ssk da bayan doktor olmadığı için özeli tercih etmiştim.sssk dada doğuma ebeler giriyormuş bir nevi 350 tl vermektende kurtuldum...devlet hast. oldykça güzel ilgileniyorlarmış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…