MART 2022 Tüp Bebek Transfer Olacak Arkadaşlar🍀

Iron Butterfly Iron Butterfly Ben geldim ve senin dondugunede cok sevindim ben suan regl bekliyorum. Sol tarafimda kist vardi dr yasmin verdi sali gunu ilacim bitti. Regl basladiginda transfer icin gidicen

Iron Butterfly Iron Butterfly Ben geldim ve senin dondugunede cok sevindim ben suan regl bekliyorum. Sol tarafimda kist vardi dr yasmin verdi sali gunu ilacim bitti. Regl basladiginda transfer icin gidicen
Aaaaaa Z Zecmel de de kist oluşmuş sanırım inşallah sağlıklı şekilde atlatırsınız bu durumu canısı 🥺🥺

Tam 2 hafta istediler sanırım🙄ama ben 12. Günde evde test yapmayı düşünüyorum 🥰umarım üzülüceğim bir sonuç görmem🥺
İnşaAllah canım inşallah hiç birimiz olumsuz görmeyiz. Pozitiflere boğulayım. İnşaAllah Cuma hürmetine okunan selalar hürmetine Şabanı Şerif hürmetine 🤲🏻🤲🏻🤱

Çok stres iyi değil gülüm yaaa sakin inşallah herşey yoluna girecek kürleri kullanmaya başladın mı nasıl 😂😂😂😂😂 aklım sürekli sende var yaaa

Merhaba🥰şükür benim çok rahat geçti. Tavsiyem kesinlikle çok su içmeyin. Ben 500 ml kadar içmiştim. Fakat beni söylediklerinden biraz geç aldılar. Dayanmadım birazını yaptım. Buna rağmen yeterliydi🥰böylelikle sonrasında da rahat yattım. Umarım sizinki de rahat ve sorunsuz geçer. Pozitif haberlerimizi de paylaşırız burdan sonrasında inşallah 💫
Benimde çok güzel geçti.. Valla ben 500 den biraz fazla içtim benimde 1 saat beklemek zorunda kaldım. O arada baya sıkıştım eşime dedm biraz yapsam hahaha dayanamazsn hepsini yaparsın dediler 😊😊 bence azıcık yapsam bişicik de olmazdı. 🤭🤭🤭 Sonra zaten Dr çağırınca unuttum dr çok güzel sıkışmışsın maşallah herşey çok güzel dedi rahattı. 40 dk sonra sürgü istedim dr sürüye yapabilirsin kalkmak istemessen die 2 saat sonra da eve geldik. Dr sağolsun oturarak gusül abdestini alırmısn dedi. Duşumu aldım dinlendim arada kalkıp yürüdüm iyiyim inşallah tutunmuşlardır bebişler

Glz1 Glz1 canım nasılsın başladın mı sende yeni tedaviye 😇
Malesef canim daha baslayamadik .40 gün kanamam oldu yeni adet oldum memlekete geldiğimiz için doktoruma gidemedim 2. Adete kaldı artık 🤷
Kanamam da sanki devam edecek gibi geliyor ya bitecek gibi durmuyor biter inşallah 2 güne .
Bir an önce başlamak istiyorum.

Malesef canim daha baslayamadik .40 gün kanamam oldu yeni adet oldum memlekete geldiğimiz için doktoruma gidemedim 2. Adete kaldı artık 🤷
Kanamam da sanki devam edecek gibi geliyor ya bitecek gibi durmuyor biter inşallah 2 güne .
Bir an önce başlamak istiyorum.
Hakkında hayırlısı olun cnım inşallah Melis söyledi bana sonra sen yazdın ama düzenleme yapamadım gittim geldim derken aklıma geldi yazayım dedim inşallah düzelir başlarsın tedavine hayırlısı ile ❤️

Hakkında hayırlısı olun cnım inşallah Melis söyledi bana sonra sen yazdın ama düzenleme yapamadım gittim geldim derken aklıma geldi yazayım dedim inşallah düzelir başlarsın tedavine hayırlısı ile ❤️
Evet canim ben yazdığımda sen hesabını kapattın .
Çok sağol canım yazdigin için hepimizin hayırlısıyla olur inşallah .
vakti zamanı değilmiş demekki ilk zaman çok kötü olmuştum olmasaydı belki bu kadar üzmezri umutlandirmazdı ne bileyim. kendimi toplayamicamı dusundum. ama çok şükür topladım umudumuzu kaybetmeyelim hiç .biraz sabır gerekiyor 🤲🌸😊

Evet canim ben yazdığımda sen hesabını kapattın .
Çok sağol canım yazdigin için hepimizin hayırlısıyla olur inşallah .
vakti zamanı değilmiş demekki ilk zaman çok kötü olmuştum olmasaydı belki bu kadar üzmezri umutlandirmazdı ne bileyim. kendimi toplayamicamı dusundum. ama çok şükür topladım umudumuzu kaybetmeyelim hiç .biraz sabır gerekiyor 🤲🌸😊
Aynen öyle gülüm bende bi çöküş yaşadım sebepsiz ama iyiyim şimdi hamd olsun Allah a yolumuz çok uzun çokda yorucu ama inşallah şafak yakın olur 🤗🤗🤗🥳

Tam 2 hafta istediler sanırım🙄ama ben 12. Günde evde test yapmayı düşünüyorum 🥰umarım üzülüceğim bir sonuç görmem🥺
Bende 8. Gün evde test yapmayı düşünüyorum hem erken gebelik hem normal idrar testi ile inşallah erken değildir , 9. Günde kan vermeyi düşünüyorum

X