MART 2022 Tüp Bebek Transfer Olacak Arkadaşlar🍀

Hangi şehirdesiniz ben ankara benim iğneler le 6 yumurta oluşuyor 5.güne gidiyo ama yavaş oldugu için 6.güne bekliyorlar nitekim olmuyo bilmiyorum 3 seferdir böle bu sefer kendi seyrinde büyüsün ama yine hap falan veriyorlar büyümesine destek olsun diye ne biliyim bide böle deneyim doktorum bana bıraktı artık

Hangi şehirdesiniz ben ankara benim iğneler le 6 yumurta oluşuyor 5.güne gidiyo ama yavaş oldugu için 6.güne bekliyorlar nitekim olmuyo bilmiyorum 3 seferdir böle bu sefer kendi seyrinde büyüsün ama yine hap falan veriyorlar büyümesine destek olsun diye ne biliyim bide böle deneyim doktorum bana bıraktı artıkı

Hangi şehirdesiniz ben ankara benim iğneler le 6 yumurta oluşuyor 5.güne gidiyo ama yavaş oldugu için 6.güne bekliyorlar nitekim olmuyo bilmiyorum 3 seferdir böle bu sefer kendi seyrinde büyüsün ama yine hap falan veriyorlar büyümesine destek olsun diye ne biliyim bide böle deneyim doktorum bana bıraktı artık
İstanbul da tedavi görüyorum. benimde 5- 6 yumurta oluyor ama sadece bir tanesi istenilen olgunluğa geliyor. Neden 6. güne bekliyor sordunuz mu herkes 5.gün emriyosu transfer ediyor daha çok merak ettim açıkçası neden 6.günü beklediğini. Doktorunuz size bıraktıysa birde bu şekilde deneyin bence allah emeklerinizi boşa çıkarmasin inşallah

İstanbul da tedavi görüyorum. benimde 5- 6 yumurta oluyor ama sadece bir tanesi istenilen olgunluğa geliyor. Neden 6. güne bekliyor sordunuz mu herkes 5.gün emriyosu transfer ediyor daha çok merak ettim açıkçası neden 6.günü beklediğini. Doktorunuz size bıraktıysa birde bu şekilde deneyin bence allah emeklerinizi boşa çıkarmasin inşallah
Bende onu anlamıyorum işte dondurup genetiğe göndermem lazım yeterli hücre sayısı oluşmadı diyorlar hep hüsran işte

Kızlar

benim farklı bi sağlık sorunum cıktı onunla ilgili tedavi gördüm 10 ay kadar bi süre geçti aradan . Bu ay başladım 8 martta transferim olucak 😊
Hayırlısı ile transferlerin olsun. İnşaAllah tutunsun. Ben bugun oldum transferi şükür 🤲🏻😊

Kiz sen daha uyumadin mi 🤭geç oldu artik dinlenmelisin 11 -1 uykusu çok onemli sen de biliyorsun 😁
Hahhaha doğru da valla bi yatsam 2 gün uyuyacam bi dalamadım ki ne değişik bişi ilk 48 saat tutunuomş tutunun yatalım artık diyecem şimdi hep beraber Rabbim nasip etsin hepimize şu anneliği valla zor yollar 😥❤️❤️

Hayırlısı ile transferlerin olsun. İnşaAllah tutunsun. Ben bugun oldum transferi şükür 🤲🏻😊
Çok sevindimm inşaAllah hayırlı haberlerini alırızz 🥰 ya benim iki gündür boğazım ağrıyor pazar günü covid testi istedi doktor korkuyorum inşaAllah birşey cıknaz 🥺

Hahhaha doğru da valla bi yatsam 2 gün uyuyacam bi dalamadım ki ne değişik bişi ilk 48 saat tutunuomş tutunun yatalım artık diyecem şimdi hep beraber Rabbim nasip etsin hepimize şu anneliği valla zor yollar 😥❤️❤️
Kesinlikle canım benim yaa. Amin amin amin. ❤😊 buraya kadar gelebilmek de güzel 🥰

Nasıl geçti transfer hayırlı olsun var mı bir tavsiyeniz? Transfer günü sayılmıyor, 14 gün eklerseniz tam oluyor zaten.
Merhaba🥰şükür benim çok rahat geçti. Tavsiyem kesinlikle çok su içmeyin. Ben 500 ml kadar içmiştim. Fakat beni söylediklerinden biraz geç aldılar. Dayanmadım birazını yaptım. Buna rağmen yeterliydi🥰böylelikle sonrasında da rahat yattım. Umarım sizinki de rahat ve sorunsuz geçer. Pozitif haberlerimizi de paylaşırız burdan sonrasında inşallah 💫

👋 Merhabaaa aranıza yeni katılıyorum 😌 bende dün transfer oldum ama dün gece istemeden sağa sola çok döndüm bazen ani şekilde de dönmüş olabilirim , sizce bir sıkıntı olur mu

👋 Merhabaaa aranıza yeni katılıyorum 😌 bende dün transfer oldum ama dün gece istemeden sağa sola çok döndüm bazen ani şekilde de dönmüş olabilirim , sizce bir sıkıntı olur mu
Merhaba😊ben de dün transfe oldum.ben sormuştum hemşireme hiç bir şey olmaz demişti. Korkmayın bence💜 sizin taze mi dondurulmuş mu kaç embriyo konuldu

Merhaba😊ben de dün transfe oldum.ben sormuştum hemşireme hiç bir şey olmaz demişti. Korkmayın bence💜 sizin taze mi dondurulmuş mu kaç embriyo konuldu
Çok teşekkür ederim 🥰 bazen ani şekilde döndüğüm için kafamda soru işareti kaldı çünkü hemşirem ani hareket ve ağır kaldırma , yorulma onun dışında istediğini yap dedi. Dondurulmuş 3.gün embriyosu 2 adet . Sizin kaçıncı gün kaç adet 😊🥰

Çok teşekkür ederim 🥰 bazen ani şekilde döndüğüm için kafamda soru işareti kaldı çünkü hemşirem ani hareket ve ağır kaldırma , yorulma onun dışında istediğini yap dedi. Dondurulmuş 3.gün embriyosu 2 adet . Sizin kaçıncı gün kaç adet 😊🥰
Olmamıştır bence birşey içinizi ferah tutun💜 benim de taze 3. Gün 2 embriyo😊 17si test günüm. Umarım ikimiz de pozitifi görürüz ve sağlıkla kucaklarız🌸

Olmamıştır bence birşey içinizi ferah tutun💜 benim de taze 3. Gün 2 embriyo😊 17si test günüm. Umarım ikimiz de pozitifi görürüz ve sağlıkla kucaklarız🌸
Bana test günü olarak 14 ü dedi , 🥰🥰🥰 inşallahhh pozitifi görürüz ❤️ Ben daha önce 2 kez transfer oldum onlar 5. Gün embriyosu ve ilki 2 adetti diğeri 3 , ama yine de tutmamıştı. İnşallah bunda olumlu sonuç alırız hep birlikte 💖🥰

Size neden 17 si test dediler taze olduğu için mi acaba

X