MART 2022 Tüp Bebek Transfer Olacak Arkadaşlar🍀

Bugün aklıma bu form geldi çok uzun zaman geçmiş mesajlarımı görünce tuhaf hissettim
Hâlâ buralarda olan var mııı👋👋
Siz ne yaptınız bu süreçte nasıl gidiyor neler değişti ? :)

Bugün aklıma bu form geldi çok uzun zaman geçmiş mesajlarımı görünce tuhaf hissettim
Evet bu sayfaya bende baya oldu girmemistim olumsuz sonuçlanmıştı
3. Ye başladım yarin transfer olacağım Allahını izniyle
Sende durum ne

Selam ☺️Ben buralardayım ☺️ Mart’ta transfer olacaktım ama adet gecikince 5 Nisan’da olmuştu transfer çok şükür olumlu oldu şimdilik iyi gidiyoruz,sende son durum ne ?☺️

Bende mart ayındaki transferde negatif görüp hayal kırıklığı yaşayanlardanım.
Doktorun tedavisi ile doğal yoldan hamile kaldım 12 haftalık olduk💕

Günaydın kızlar dün adetle beraber transfer sürecine girdim sayılır, 17 hazirana ilk randevumu aldım sadece corasprin ve elevit kullanıcam bunları zaten kullanıyordum. Galiba naturel ilaçsız transfer olacak. Aynı şekilde transfer olan var mı yada bilgisi olan?
Natual siklus sizmi istediniz

Nasil bi tedavi uyguladilar acaba?ve dr unuz kimdi?
Semra Esenkaya pendik medikal park.
2 negatif sonrası 3 seçenek kalmıştı.
1-embryo sağlıksız olabilir. Çok fazla embryo olduğu için genetik göndermedik. Deneme yanılma tutacak dedi doktor.
2-rahimde polip olabilir ya da yoksa bile çizik atılarak ihtimal arttırılabilir.
3-bağışıklık bebeğin yerleşmesine izin vermiyor, sonuçta genin yarısı babadan..
1 elendiği için 2-3. Seçenekler için tedavi uygulanacaktı.
3.tedavi için zaten 2.transferde intralipid aldım. Bağışıklık düzenlensin diye işe yaramadı.
Bu tedavide onun yerine lenfosit aşısı uygulanacaktı. 3 aylık doz tedavisi sonrası histeroskopi sonrası transfer şeklinde planlamıştı.
Bizde morfoloji 0, ileri hız 0 ve sayımız azdıdı. Sorun buydu.
Lenfosit aşısının ilk dozu sonrası doğal yoldan hamile kaldım. Bağışıklığım engelliyormuş.
Çoğu doktor bize morfoloji 0 ile yumurtalar kaliteli döllenme olursa zaten onarımını yapar ve yaşar demişti.
Bizim genetik testlerimiz herşeyimiz normaldi.

Selam ☺️Ben buralardayım ☺️ Mart’ta transfer olacaktım ama adet gecikince 5 Nisan’da olmuştu transfer çok şükür olumlu oldu şimdilik iyi gidiyoruz,sende son durum ne ?☺️
Ben de 1 Nisan da transfer tek transfer olmuştum
Ama sonraki kontrolumde tek yumurta ikiz olduğunu doktor soyleyince cok sasırdım :)
Cinsiyetleride erkekmiş yeni ögrendik
Siz kaç haftalıksınızz

Ben de 1 Nisan da transfer tek transfer olmuştum
Ama sonraki kontrolumde tek yumurta ikiz olduğunu doktor soyleyince cok sasırdım :)
Cinsiyetleride erkekmiş yeni ögrendik
Siz kaç haftalıksınızz
AA kısmete bakın,hayırlı olsun,sağlıkla gelsin oğluşlarınız inşallah 🙏 Biz de tek embriyo transfer ettirdik ikiz gebelikten korktuğum için ama kaderde varsa kaçış yok demek ki ☺️18 haftalığım şu an ama doktorum ısrarla cinsiyeti kesin olarak söylemiyor %60 kız dedi en son kontrolde,artık ta ben sormayacağım kendisine,ayrıntılı ultrason zamanı yaklaştı iyice orada kesinleşir muhtemelen 🙂

Yaa cok güzel bir duygudur sürpriz gibi ilk ogrendiğin an özellikle
İnşallah sağlıkla kucağımıza alırızzz
Hemde nasıl?
Bize tüp bebek dışında çocuğunuz olmaz dedikleri için hiç beklemiyorduk…
Doktor izne gidecekti. Histeroskopi 1 ay daha ötelenecektir haliyle transferde…
Bende bunu istemiyorum diyip adet geciktirici kullanmaya karar vermiştim. Tam doktorun dönüşüne histeroskopi ayarlamak için.
Adet geciktirici ile beraber nolur nolmaz diye test aldım. Ve şoku yaşadım… O kadar unutulmazdı ki😍

Benim de bir oğlum var 6 yaşında.bunda 1 ay önce doktor çok net değil ama kız gibi demişti.yaştan dolayı genetik test yaptırdık orda cinsiyet de net çıkıyor kız olacak prensesim 🥰 daha doktora gitmedik cuma kontrol var.bu detaylı ultrason zamanı nezaman kızlar 20. Hafta gibi sanırım değil mi?

Günaydın kızlar. Bugün bende çok halsizlik var ayakta zor duruyorum desem abartmış olmam heralde, enerjim çekilmiş gibi sanki

Hic ilac kullanmıyorum yani bu tedavide ,kac yumurtaniz oldu
9 yumurta toplandı 2 tanesi olgun çıktı, 3 tanesininn içi boş çıktı, 2 tanesi olgunlaşmamış ama laboratuvar ortamında olgunlaşıcakmış, 2 tanede düşük kalite dediler. 2 tane döllendi 2side 5.güne geldi biri transfer edildi biri de donduruldu. Opudan sonra hiç ilaç kullanmadım vitamin ve corasprin hariç onları da zaten tüp bebeğe başlamadan kullandırmaya başlatmıştı doktorum. Transferden 3 gün önce de progestan fitile başlamıştım

X