Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Bilmiyomki bence bizki 3 uncu embriyo su oldugu icin yarin demistir gelin simdi bir sitede video izledim dr diyo genellikle 13 uncu guni daha net belli ediyo ve teste cikmayabilir Bana insallah umut olurya
İnşallah canım bazen testlerde çıkmayabiliyor başka topikte bir kaç arkadaşında öyle olmuştu benim kuzeniminde idrar testinde iki aydan sonra çıkmaya başladı bazen geç geçiyor idrara inşallah seninde öyle olmuştur

Merhaba kızlar transferim oldu. Dualarınızı bekliyorum. Ben iki konulacak diye düşünüyordum ama tek embriyo konuldu. 5 embriyom vardı. 1 2 2 dondurmuslar. Tek dondurulanın kalitesi 5aa diğerleri orta kaliteymis. Rahim kalınlığım 7.8 8 olduğu için böyle uygun görmüşler bende tamam dedim. Doktorum negatif yada düşük olursa prp yaptırmamı söyledi. Normalde 7 üstü transfer için uygun diye biliyorum. Ne transfer öncesinde nede sonrasında hiç heyecanım olmadı çok sakinim hatta, hiç transfer olmamış gibiyim. Moralimi bozmadım ama doktorum sonucu görmeden neden prp den bahsetti biraz kafama takıldı. Hakkımızda hayırlısı artık

Hayırlı olsun inşallah tutunur da başka birşeye gerek kalmaz

Hayirli olsun canim prp nedir bir aciklik getirseniz oyle cevaplasam

Hayırlı olsun canım Rahim benim de 7.5 dedi tamam 7 ve üzeri zaten yeterli dedi bana da bir kaç gün sonraya transfer tarihi verdiBence dr. Olası bir olumsuzlukta ne yapacağını bilememektense direk yol haritası çizmiş bence bir seçenek sunmuş bana da bu olmazsa nasıl yaparız onu anlattı sana prp demiş bana da bitki kürleri yaparız dedi yani arkasında bir şey arama bence

Selam benim de donmuş tek koyuldu. Ben de transfer olmamış gibiyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…