Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Ay canım harika 🧿 çok sevindim. Değer haftaya kadar artar iyice olabilir bence. Bana da 295 diye tekrar et demediler testi direkt haftaya çağırdılar. Ama ben baktırcam yarın da bi. Ben görür müyüm kese ve kalp acaba?
Bence erkenden baktırma canım söyledikleri zaman git keseyi göremezsen strese girersin üzülürsün boş yere zamanında git bence sana yine haftaya gel demişler bana 2 hafta sonra dediler. Sanırım hem kese hem kalp atışını duyabilelim diye

Hayırlı olsun canım ☺️Rahim benim de 7.5 dedi tamam 7 ve üzeri zaten yeterli dedi bana da bir kaç gün sonraya transfer tarihi verdi🙏🏻Bence dr. Olası bir olumsuzlukta ne yapacağını bilememektense direk yol haritası çizmiş bence bir seçenek sunmuş bana da bu olmazsa nasıl yaparız onu anlattı sana prp demiş bana da bitki kürleri yaparız dedi yani arkasında bir şey arama bence
Bana da 7.9 dedi tam bir hafta sonrasına gün vermişti. O bir haftada artmaya devam etmiş midir acaba. Son gün sormadım kafam karışmasın dye. Benım doktorum da ikincide rahime çizik atılabilir dedi bilgi verirken muayenede

Bana da 7.9 dedi tam bir hafta sonrasına gün vermişti. O bir haftada artmaya devam etmiş midir acaba. Son gün sormadım kafam karışmasın dye. Benım doktorum da ikincide rahime çizik atılabilir dedi bilgi verirken muayenede
Aynen canım devam ediyor onu dr az çok tahmin ediyor o güne kaç mm olur...ilaçlarımızı alıyoruz çünkü devam ediyoz evet çizik atmayı da duydum ve baya yüksek şansı artırıyomuş bana zaten kalınlığı söylemedi tamam olmuş dedi ben sordum kaç olmuş dedim öle dedi takma sen onu

Beni de ekler misiniz arkadaşlar. İlk deneme.
5. Gün enbriyosu
6 Mart transfer
18 Mart test
Hepimizin bebişi tutunur inşallah
Dayanamadım bu gün kanda gebelik testi yaptırdım doktora yolladım 5. Gün enbriyosu ve 11. Gün bu gün doktor negatif seher hanım maalesef olumsuz gibi görünüyor 3.4 gün sonra tekrar test yaptırın yükselmezse tutmamış görünüyor dedi

Eklentiler

• Screenshot_2021-03-16-12-26-32-14_cee269abbfc445f364526a3e93e23047.jpg
    Screenshot_2021-03-16-12-26-32-14_cee269abbfc445f364526a3e93e23047.jpg
    27,3 KB · Görüntüleme: 48
Hayırlı olsun canım ☺️Rahim benim de 7.5 dedi tamam 7 ve üzeri zaten yeterli dedi bana da bir kaç gün sonraya transfer tarihi verdi🙏🏻Bence dr. Olası bir olumsuzlukta ne yapacağını bilememektense direk yol haritası çizmiş bence bir seçenek sunmuş bana da bu olmazsa nasıl yaparız onu anlattı sana prp demiş bana da bitki kürleri yaparız dedi yani arkasında bir şey arama bence
Çok sağol 😊 Allah razı olsun valla biraz için rahatladı yazdıklarınızı okuduktan sonra. Rabbim sonunu güzel eyler inşallah

Dayanamadım bu gün kanda gebelik testi yaptırdım doktora yolladım 5. Gün enbriyosu ve 11. Gün bu gün doktor negatif seher hanım maalesef olumsuz gibi görünüyor 3.4 gün sonra tekrar test yaptırın yükselmezse tutmamış görünüyor dedi
Demek ki daha zamanı var umarım en kısa sürede bebeklerimize kavuşuruz.

Dört gün sonra da artmicak bence 😭😭😭😭😭 mümkün değil en azından 10 üzeri olsa umutlanırdım

X