Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Hayırlı olsun sizinde inşallah 😊 Allah sağlıkla kucağınıza almayı da nasip etsin. Yeşillikler özellikle maydonoz ve dereotu düşüğe sebep oluyor diye biliyorum dikkatli tüketmek lazım. Diğer verdiğiniz bilgiler için teşekkürler. İnşallah sigarayı tamamen bırakabilirsiniz hem kendiniz hemde bebeğiniz için
Hayir maydanoz dusuk yapiyo dereotunu uzmanlar cok oneriyo

Avm ye mi gittiniz doktor 3-4 gün yat dedi bana kaldı ki avm de biri çarpar diye korkar insan. Kuru üzüme başlasam şimdi geç mi olur ki 2 gün geçti😂
Hayir hemen basla siyah kuru üzüm cekirdekli valla ben hic yatmadim ama sana yat dediyse yat uzume basla hemen ve avakado

Bence yediklermiz içtiklermizle alakası yok. Suriyeliler nası doğuruyor yollarda demişti doktor. Sizin zaten tutacağı varmış tutmuş bence.
Normal olsa okey ama tupbebek bunun beslenmeyle cok alaksi var ben 7 aydir yumurta cikaramiyodum opu oluyorum bos opu oluyorum bos ben sonra yeme icmeme bi dikkat ettim o ay 2 yumurta cikti ikiside a kalite ve ilk transferde tuttu

Kızlar tek yapmanız gereken saglikli beslenmek ben islemden sonra gezmeye gittim alisveris merkezin e yatiyim dinleniyim degil yani olay findik badem hergun yarim avakado bal doktum yedim ve roka sabah aksam 2 dilim ananas ve bir kivi dereotu ozellikle en önemlisi kan uzumu kara uzum kurusu yani islemden ciktim yanima getirmistim onu yedim sabah aksam yedim tutunabilmesi isin emrionun rahmin kanlanmasi gerekiyomus ve bu uzum rahmi kanlandiriyomus ben sigara kullanan biriyim sigarayi hic birakmadim sadece gunde yarim pakete indirdim tabi önce herşey nasip ama yemek icmek cok onemli kan uzumunu mutlaka deneyin Rabbim herkese nasip etsin inşallah 😍😍😍 belki fikir olur diye yazmak istedim
Sigarayı bıraksaydın keşke ben de içiyorum transfer öncesi hafta günde 1-2ye düşüp transfer sonrası tamamen bıraktım ve inanır mısın hiç canım istemiyo midem kalkıyor sigaradan, dumanından🤣

IMG_20210315_101803.jpg

Kızlar bebeğim duruyor mu napıyor diye bugünde ovulasyon yaptım artık tek çizgi çıkıyor sadece t çizgisi kontrol çizgisi daha silik kalıyor 😍😍😍

Günaydın kızlar,

Maalesef benim negatif. Şimdi ilaçları bırakıyorum. 1 hafta gibi adet görecekmişim. O zaman tekrar gideceğiz görüşmeye 2. deneme için. Pozitif sonuç alanları çok tebrik ediyorum :) Sağlıkla kucağınıza alın inşallah. Negatif olanlar da üzülmesin, hayırlısı buymuş.

Günaydın kızlar,

Maalesef benim negatif. Şimdi ilaçları bırakıyorum. 1 hafta gibi adet görecekmişim. O zaman tekrar gideceğiz görüşmeye 2. deneme için. Pozitif sonuç alanları çok tebrik ediyorum :) Sağlıkla kucağınıza alın inşallah. Negatif olanlar da üzülmesin, hayırlısı buymuş.
Canım benim hayırlısı olsun hakkında... Dediğin gibi 2. Deneme var. Tüm güzel dileklerimiz seninle...🙏😍

Günaydın kızlar,

Rabbim senin de yüzünü güldürsün inşallah 😍 sabret ve çok çok dua et Rabbim en kısa zamanda sana da nasip etsin inşallah 😍

X