Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Günaydın kızlar. Hadi bakalım güzel bir haftaya daha başlıyoruz. 🙏🌻 Bugün hayat bize her ne sunuyorsa kabul ederek yolumuza devam ediyoruz.... Günün mottosu : Önce kendini sev!!! Tüm güzellikler peşinden gelsin.. Güzel haberlerle dolsun burası..🙏💞💞🤞

Kızlar günaydın bende şuan hastanedeyim. Histeroskopi olacağım. Duanızı bekliyorum. Gebeliği yeni belli olanlar hayırlı olsun maşallah 😍 Bugün öğreneceklerden de hayırlı haberler bekliyoruz 🤩
Allah yar ve yardımcın olsun inşallah 😍

Kızlar günaydın bende şuan hastanedeyim. Histeroskopi olacağım. Duanızı bekliyorum. Gebeliği yeni belli olanlar hayırlı olsun maşallah 😍 Bugün öğreneceklerden de hayırlı haberler bekliyoruz 🤩
Günaydın canım. Kolay gelsin sana da. Bir çırpıda operasyonun geçsin sağlıcakla 💗

Canim Rabbim yardimcin olsun insallah bebise biraz daha yaklasiyorsun😍

Gunaydin guzel anne adaylari😍size birsey danisablrmiyim???? su an regl 5. gundeyim. Normalde reglim 10 gun surer ama ben yumurtlama belirtileri yasiyorum ilk kontrolum hftya pztsi napayim sizce cok degsk ya dr a sorayimmi?

Gunaydin guzel anne adaylari😍size birsey danisablrmiyim???? su an regl 5. gundeyim. Normalde reglim 10 gun surer ama ben yumurtlama belirtileri yasiyorum ilk kontrolum hftya pztsi napayim sizce cok degsk ya dr a sorayimmi?
Bir gece once de ateslenmistim baya degisk bi durumdu yani erken yumurtlma mi oldum acaba ozmn transferm nolur:s

Çok başarılı geçsin kuzum inşallah tertemiz olup transferini de atlat❤️❤️Allahım yardımcın olsun

Walla normalde 3 gün sürer ve âdetin 2.gunu tedaviye başlanır ama seninki extrem bir durum. En iyisini Dr un bilir..🤔

Histereskopi kolay basit işlem ilk kez mi olacaksın bilmiyorum ama korkma hiç. Ben 3 kez oldum hatta 3.su laparoskopi+histereskopiydi o biraz ağrılıylı ilk gün ama sonraki günlerde biseyim olmadı kolay toparlandım 😬 Allah yardımcın olsun herşey yoluna girer sorun neyse hallolur inşallah 🥰

X