Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Kızlaaar bugun transferin 8. Günü evde test yaptım. Önce erken gebelikte görünce hassasiyeti farklı 2 tane daha vardı elimde onları da yaptım görmemiş gibi, görmemiştim zaten daha önce. Şoktayım hâlâ inanamıyorum yaa 😍😍😍
Gözün aydın hayırlı olsun 🥰 Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. Valla süper gidiyor liste maşallah 😄 inşallah bizlerde size böyle güzel haberler verebiliriz.

Teşekkürler galiba evet inanamıyorum yaa 1,5 yıla yakındır şu testlerde çizgi aramaktan kör olmuştum çok garip bi his aklımı kaçıracam. Son 2 gündür hiç umudum da yoktu belirtim kalmamıştı. İsteyen herkese nasip olsun inşallah.
Kana yarın gitcez drumla konuşmuştuk gecen zaten.
Ya senjn testine bakıp duygulandım ağlayası m geldi, o testlerde hiç ama hiç silik 2.çizgi bile görmedim nası güzel bi histir allah bilir . İnşalllah değern katlanır hep

Gözün aydın hayırlı olsun 🥰 Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. Valla süper gidiyor liste maşallah 😄 inşallah bizlerde size böyle güzel haberler verebiliriz.
Canım çok teşekkür ederim inşallah kanda da kesinleşsin de artsın düzgünce bakalım hayırlısı iyi gider umarım. Darısı hepinizin başına inşallah canım dolsun liste 😍🙏🙏

Kızlaaar bugun transferin 8. Günü evde test yaptım. Önce erken gebelikte görünce hassasiyeti farklı 2 tane daha vardı elimde onları da yaptım görmemiş gibi, görmemiştim zaten daha önce. Şoktayım hâlâ inanamıyorum yaa 😍😍😍
Tebrikler canım, darısı kanda görmeye kat kat artmasına inşallah 🥰🥰

Yaaaa işte bana bunlarla gelin... Ne güzel bir sabahtir bu... Hep böyle haberlerle uyandırın beni... Çok tebrik ederim. :halay::KK1:Hayırlı uğurlu olsun sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallah.. 🙏🙏🙏❤️

1706DE91-CEB2-49B0-B3B0-952B41144566.jpeg
Canımmm çok tebrik ediyorum, çok sevindimmm 🙏🏻❤️ Senin testleri gördükten sonra benimkiler daha silik gibi ama ya🥺 Transferin 4. gününden itibaren aralıklarla test yaptım bende. Trendyoldan aldığım ilk iki gebelik testinin çizelgeleri eczaneden aldığımıza göre farklı. Dün yaptığım minik ucuz test en koyu sonucu veren test oldu🤔 Yarın kan testim var bakalım nasip🙏🏻

Eki Görüntüle 2801506 Canımmm çok tebrik ediyorum, çok sevindimmm 🙏🏻❤️ Senin testleri gördükten sonra benimkiler daha silik gibi ama ya🥺 Transferin 4. gününden itibaren aralıklarla test yaptım bende. Trendyoldan aldığım ilk iki gebelik testinin çizelgeleri eczaneden aldığımıza göre farklı. Dün yaptığım minik ucuz test en koyu sonucu veren test oldu🤔 Yarın kan testim var bakalım nasip🙏🏻
Canim benim hayirli olsun masallah harika haberler gelmeye devam ediyor😍😍😍

Eki Görüntüle 2801506 Canımmm çok tebrik ediyorum, çok sevindimmm 🙏🏻❤️ Senin testleri gördükten sonra benimkiler daha silik gibi ama ya🥺 Transferin 4. gününden itibaren aralıklarla test yaptım bende. Trendyoldan aldığım ilk iki gebelik testinin çizelgeleri eczaneden aldığımıza göre farklı. Dün yaptığım minik ucuz test en koyu sonucu veren test oldu🤔 Yarın kan testim var bakalım nasip🙏🏻
Allah Allah 🙏 daha ne olsun .o minik gelmiş işte. Arka arkaya.. maşallah 😍 Seni de tebrik ederim canım. Kanda daha net göreceksiniz elbet. Şimdiden hayırlı uğurlu olsun sağlıcakla kucağına almak nasip etsin inşallah..🙏🙏🙏

Canııımm o kadar sevindim kii Allah bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin❤️❤️❤️

X