Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Herkese merhabalar ben de 9 martta 2 adet (3aa ve 3b) 3.gün embriyosu transferi oldum. Günde 2 kez prolutex vuruyorum 1 kez de ptogestan iğne. Bir de folik asit ecoprin ve estrofem alıyorum ama iğnelerden yürüyemiyorum artık allah kimsenin emeğini boşa çıkarmasın inşallah

Amin insallah bebisleriniz tutunur

Aynen oluruna birakin insallah hersey guzel olacak az kalmis beklrme sureniz

Dondurulmuş kalmamıştı, yeniden başladık sürece. Toplam 4 tane 5. Güne giden embriyo oldu. 1ini transfer etti doktorum, 3ü donduruldu. Acıbadem Altunizade’de bütğnndenemelerim.
Önceki tedavilerinize göre saizen yumurta sayısını arttırdı mı acaba? Umarım pozitif olmuştur

Ateş basması diğerleriyle bir arada oluyor aslında. Bir anda bir bunalma, şişkinlik, nefes darlığı, terleme basıyor. Sinir küpüne dönüyorum. Sonra hafifliyor. Diğer ilacı alınca tekrar başlıyoruz sonu güzel olur inşallaj hepimizin

Merhaba kizlar,
Bu grubu yeni buldum:) benim de transferim 23 Martta olacak. 5. Gün embriyosu. ancak tek mi 2 embriyo mu buna karar vermek gerekiyor sanirim. Sizler nasil karar verdiniz? Benim ilk denemem bu arada.
Benim de ilk denemem 17martta olacak sebepsiz infertilite var+pcos. 2tane koydurmami onerdi normal doktorum ama tup bebek doktorumla henuz konuşmadik gelince konuşuruz dedi

Günaydın güzellerim. Kahvaltıdan sonra listemize güncelleme yapacağım. Eklenmek isteyen arkadaşlar ayrıntılarını yazarsa onları da eklerim. Güzel bir haftasonu diliyorum
Günaydın canım
ilk deneme
5. Gün embriyosu
2 embriyo
Transfer tarihim 18inde belli olacak ama tahmini 22-23 mart

Canım ben 9.güne kadar idrarda negatif gördüm daha sonra kan verdim pozitifi gördüm. 12.gün de degerlerim yükseldi. İdrara güvenme . Yanıltıyor insanları ve bizi üzmekten başka bir işe yaramıyor

Bugün transfer dahil 10. Günüm. Öğleden sonra kan vermeye gidicez eşimle. Namazdan sonra uyuyamadım.stresten karnım ağrıyor şu an. Dün birsürü ovülasyon testi yaptım hepsi de çoook silik çıktı. Gebelik yok muhtemelen. Zaten belirti diyebileceğim pek bişe yok olsa da ilaçlardan günde 13 tane hap yutuyorum. İğne fitilde cabası. Ama Allah tan umut kesilmiyo işte 0 ı alıp oturana kadar umut ve korku bir arada. Benim için dua edin kızlar. Çünkü çevremdeki insanlar anneliği gözüme sokarak yaşarken canımın daha fazla acımasından ,hayat enerjimi kaybetmekten yoruldum. Bir evlat görünce, eksikliğinin kalbime acı gibi oturmasından ,sabretmekten,beklemekten... Allah ım hakkımızda hayırlı olanı gönlümüze razı eylesin. Gönlümüzde olanı da hakkımızda hayırlı eylesin. Dualarınıza talibim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…