Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Merhaba hanımlar, öncelikle güzel haberler alan herkesi tebrik ederim 🥰 ben de dondurulmuş embriyo transferi olacağım bu ay. İlk denememiz. Estrofem e başladım. 18 Mart ilk rahim kalınlık kontrolüm olacak. Transfer günüm de o zaman belli olacak. Çok tedirginim, heycanlıyım, bi garibim 🙈

Ben de dün başladım estrofeme kontrolüm 18 inde aynıyıız😊
Benimde 17sinde ilk kontrolüm. Transferlerimiz çok yakın tarihlerde olucak. 😍

Merhaba kizlar mesajlari okudum.Pozitif alanlari okuyunca oyle mutlu oldum ki.Bende 8 mart 5.gun dondurulmus embiryo transferi oldum 2.denemem 18 mart sonuc gunu.Ama hic mi hic belirtim yok.1.de de yoktu napcam bilmiyorum cok zormus Rabbim hepimizin yuzunu guldursun.Benim korkularimin nedeni tramsfer gunu 4lt su icip ustune tum gun kustugum icin acaba tutmadi mi ki diye beni de aranizi alip dua edin olur mu😔
Ayni gun olmusuz transfer 🤭

Kızlar benim sabah idrar testim negatif çıktı. 5.gün embriyosu tutunsaydı silik bile olsa çıkması gerekirdi diye düşünüyorum. Bugün transferin 7.günüydü. Kan testimi pazartesi yaptıracağım. Ben tüp bebek konusunu kapatacağım kendim deneyeceğim. İnşallah sizinki pozitif olur. Rabbim yüzünüzü güldürsün isteyen dileyen herkese evlat nasip etsin ❤
Öyle deme lütfen. İdrara zaten geç karışıyor. Birisi 8.gun yapmış çıkmamış 12.gün kan veriyor ve hamile. İnşallah Rabbim sana da nasip etmiştir. Boşa uzup kendini üzme 😘😍😍

S sweetyeva _Citlembik_ _Citlembik_ Estrofem sizlerde herhangi bir yan etki yaptı mı kızlar? Beni ateş ter basıyor sürekli 🙈
Düne kadar günde 3 kullandım. Bugün itibariyle 4 oldu. Bende nefes darlığı yapıyor bu ilaç alışana kadar. Diğer denemelerimdede yapmıştı. Çok yemişim şişmişim gibi bi darlık hissediyorum. Ateş ter yok. Genelde üşüyen bir insanım hala üşüyorum😂

Merhaba kizlar,
Bu grubu yeni buldum:) benim de transferim 23 Martta olacak. 5. Gün embriyosu. ancak tek mi 2 embriyo mu buna karar vermek gerekiyor sanirim. Sizler nasil karar verdiniz? Benim ilk denemem bu arada.
Merhaba hayirli olsun insallah😍valla ben karar vermedim ilk iki transferde tek konuluyir dediler😉

X