Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Bugün transfer dahil 10. Günüm. Öğleden sonra kan vermeye gidicez eşimle. Namazdan sonra uyuyamadım.stresten karnım ağrıyor şu an. Dün birsürü ovülasyon testi yaptım hepsi de çoook silik çıktı. Gebelik yok muhtemelen. Zaten belirti diyebileceğim pek bişe yok olsa da ilaçlardan günde 13 tane hap yutuyorum. İğne fitilde cabası. Ama Allah tan umut kesilmiyo işte 0 ı alıp oturana kadar umut ve korku bir arada. Benim için dua edin kızlar. Çünkü çevremdeki insanlar anneliği gözüme sokarak yaşarken canımın daha fazla acımasından ,hayat enerjimi kaybetmekten yoruldum. Bir evlat görünce, eksikliğinin kalbime acı gibi oturmasından ,sabretmekten,beklemekten... Allah ım hakkımızda hayırlı olanı gönlümüze razı eylesin. Gönlümüzde olanı da hakkımızda hayırlı eylesin. Dualarınıza talibim.🙏🏻😊
Allah büyük ümidini hiç kesme İNŞALLAH çok güzel olacak RABBİM hepimizin kucağına hayırlı evlatlar verecek etrafımızda böyle cahil insanlar eksik olmayacak hiç

Bugün transfer dahil 10. Günüm. Öğleden sonra kan vermeye gidicez eşimle. Namazdan sonra uyuyamadım.stresten karnım ağrıyor şu an. Dün birsürü ovülasyon testi yaptım hepsi de çoook silik çıktı. Gebelik yok muhtemelen. Zaten belirti diyebileceğim pek bişe yok olsa da ilaçlardan günde 13 tane hap yutuyorum. İğne fitilde cabası. Ama Allah tan umut kesilmiyo işte 0 ı alıp oturana kadar umut ve korku bir arada. Benim için dua edin kızlar. Çünkü çevremdeki insanlar anneliği gözüme sokarak yaşarken canımın daha fazla acımasından ,hayat enerjimi kaybetmekten yoruldum. Bir evlat görünce, eksikliğinin kalbime acı gibi oturmasından ,sabretmekten,beklemekten... Allah ım hakkımızda hayırlı olanı gönlümüze razı eylesin. Gönlümüzde olanı da hakkımızda hayırlı eylesin. Dualarınıza talibim.🙏🏻😊
Dualarım seninle. Gerçekten içten şekilde inşallah bebeğini kucağına alırsın diyorum 🙏🏻 Belirti olmayabiliyormuş zaten buna takılma. İnşallah güzel haberler alırız, alırsın❤️🙏🏻

Sana katılıyorum.. Dr bana da transfer sonrası ne yapmalıyım diye sorduğumda ister koş ister yuvarlan ister zıpla ,arabaya bin, dışarda dolaş istediğini yap dedi ve gülüştük. Tutunacak olduktan sonra her türlü tutunuyor olay biyolojik ama bizler bı kamyon dolusu ilaç alınca gözün üstünde kaş var diyince aglayasimiz gelio.. mesela benim de bugün modum yerlerde şu an bı dondurma aldım. Serotonin şart!!!🤭
Al bende de o kadar 5 gün sonra transfer var adam yemeğe götürüyor Bi lokma ağlayarak Bi lokma gülerek yiyorum kocam yakında deli çıkmazsa iyi😊

Canim insallah dualarin gercek olsun mucizen seninledir insallah🤗🌼

Merhaba kizlar,
Bu grubu yeni buldum:) benim de transferim 23 Martta olacak. 5. Gün embriyosu. ancak tek mi 2 embriyo mu buna karar vermek gerekiyor sanirim. Sizler nasil karar verdiniz? Benim ilk denemem bu arada.
35 yas altıysa ve ilk denemeyse tek dedilar bana
Herkese merhabalar 💜 ben de 9 martta 2 adet (3aa ve 3b) 3.gün embriyosu transferi oldum. Günde 2 kez prolutex vuruyorum 1 kez de ptogestan iğne. Bir de folik asit ecoprin ve estrofem alıyorum ama iğnelerden yürüyemiyorum artık 😔 allah kimsenin emeğini boşa çıkarmasın inşallah
Benimde progynex igne.bende yuruyemiyorum oturamıyorum yatamıyorum mahfoldum

Merhabalar siteye birkaç gün önce katıldım.
Tüp bebekte ilk deneme
1adet 5.gün embriyosu transfer edildi 10 martta
Test tarihi 22 mart
Allah hepimize gönlümüzdekini hayırlısıyla ve sağlıkla versin ❤️❤️❤️
Hayirli olsun insallah guzel sonucunuzu burda paylasrsnz🤗

Merhaba kizlar,
Bu grubu yeni buldum:) benim de transferim 23 Martta olacak. 5. Gün embriyosu. ancak tek mi 2 embriyo mu buna karar vermek gerekiyor sanirim. Sizler nasil karar verdiniz? Benim ilk denemem bu arada.
Merhaba. Benim 3.denemem olduğu için çift istedim. Ilk ikisi de 35 yaş altı olduğum için zorunlu olarak tek embriyoydu.

Ben ilk 2 denememi tıp fakültesinde yapmıştım. İlk randevuda hsg istemişlerdi, cektirmistim ve görüşmeler sonucunda herşey normal baslayabiliriz dediler. Koyun misali tedavi oldum ve ilk denemede transfer oldum,tutmadi ve 2. Transferde de tam transfer günü sabahı hiç unutmuyorum bütün yumurtalariniz öldü denildi. Neyse uzun yazdım ama daha sonra Antalya'da ünlü bir Dr var Ali Fuat bey ona gittim ve detaylı kontrol sonucunda meğer benim rahimim içeri doğru kalp şeklinde çökükmüş bu genetik imiş ve bu hsg de görünüyor olmasına rağmen bu gibi kişilere tüp bebek yapilmazmis, tutsa bile düşermiş. Bana boşu boşuna 2 kere onca ilaç verip tedavi yaptilar. Daha sonra histeroskopi ve laparoskopi ameliyatı oldum. Dr artık bırak kendiliğinden olur dedi ama yine olmadı. Kader kısmet bugüne imiş...
Merhaba tıpta dr kimdi acaba

X