Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

MorDeno MorDeno kuzu sen beni listeye yazma yarın kan vereyim kesinlessin öyle yaz korkuyorum ya kanda olmazsa diye😍😍

IMG_20210312_114718.jpg

İyice belirginleşti♥️♥️♥️

Eveeet. Maşallah gözün aydın iyi bak bebeğine 🥰 Bende tekrar yaptım 3 tane ovülasyon testi ama hepside negatif . Ama umudumu kırmıyorum çünkü normal yumurtlama zamanımda da negatif çıkartıyordu . Yani umarım o yanlıştır.
İnşallah yanlıştır Kuzucugum. Rabbim hepimizin yüzünü güldürsün inşallah 😍

Evet böyle oluyor zaten . Ovülasyon testinde azcık lh ta etki ettiği için daha kıyu görünüyor. Yani ovülasyon = lh +betahcg. Ama beta hcg testi sadece gebelik hormonu olduğundan biraz daha silik çıkar. İçşn rahat olsun gebe oğlu gebesin 😂😂😂

Evet böyle oluyor zaten . Ovülasyon testinde azcık lh ta etki ettiği için daha kıyu görünüyor. Yani ovülasyon = lh +betahcg. Ama beta hcg testi sadece gebelik hormonu olduğundan biraz daha silik çıkar. İçşn rahat olsun gebe oğlu gebesin 😂😂😂
Allah razı olsun inşallah 😍 Rabbim hepimize nasip etsin bu duyguyu. Biliyorum ki hepimizin bekleyişi aynı hepimiz aynı zorlu yollardan geçtik belki geçmeye devam edicez Rabbim mükâfatıni versin inşallah 😍

X