Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Sadece karnım ağrıdı benim 6.gunden itibaren ama çok fena bir şekilde. 6.7.gün ishal oldum ara ara da karnım ağrıyor başka da hiçbir şey olmadı
Ben tam tersi kabizim hayirlisi olsun kuzum Rabbim.kucagina almayi nasip etsin insallah

Yaa kızlar neler olmuş😍hiç yalnız bırakmaya gelmiyosunuz bir dr gidip geldim yani😂😂😂 Yenidelhi Yenidelhi Allahım inşallah kan sonucunu heyecanla bekliyoruzzz❤️Hepimize darısı 🤲🏻🤲🏻🤲🏻Benim de rahim kalınlığı 7.5 olmuş haftaya transfer ama günü net değil canlar 😍
Yaa süper bi haber canım baya güzel kalınlığı haftaya kadar daha da artar.😍 Nar iyi geliyormuş yersen faydalı olur inşallah takipteyim😘

Yaa kızlar neler olmuş😍hiç yalnız bırakmaya gelmiyosunuz bir dr gidip geldim yani😂😂😂 Yenidelhi Yenidelhi Allahım inşallah kan sonucunu heyecanla bekliyoruzzz❤️Hepimize darısı 🤲🏻🤲🏻🤲🏻Benim de rahim kalınlığı 7.5 olmuş haftaya transfer ama günü net değil canlar 😍
İnşallah sağlıkla transferin gerçekleşir 😍 kanı verdim çıkınca beni arayacaklar 3 saate çıkar dedi hemşire

Yaa süper bi haber canım baya güzel kalınlığı haftaya kadar daha da artar.😍 Nar iyi geliyormuş yersen faydalı olur inşallah takipteyim😘
İnşallah kuzum bugün aklımda manavdan alayım diyorum😍haber et kuzum sen de ne zaman histereskopi olucan aşamaları bilgilendir emi😘

İnşallah kuzum bugün aklımda manavdan alayım diyorum😍haber et kuzum sen de ne zaman histereskopi olucan aşamaları bilgilendir emi😘
Pazartesi oluyorum canım içimde biraz korku da var ama adım adım yaklaşıyorum artık öyle düşünmeye başladım. ☺️ İnşallah sen bi hamiş ol bende arkandan gelirim🤗

X