Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Suan uzaniyorm cnm acik prmbe ama kendimi de iyi hisstmyrm

Kizlar moralim bozuldu suan pembe lekelenmem oldu 16.gunu transferin ve ben cok usuyorum halsizim hasta gbym neden boyle oldu acaba basina gelen var mi dr a yazdim cevap bekliyrm
korkma canım moralini bozma ben kese muaynesinden sonra kanama geçirdim doktoruna sor içini rahat tut olabiliyomuş böyle lekelenmeler

Nolur biri rahatlatsn beni ilk kez oldu lekelenme boyle bir durumda muayene mi olmak gerekir cuma kese randevum vardi acil mi bakar bugun de pazar ya da kan mi vermek lazm beta icin?
Canm sonucta acil durum onemli olan sen ve bebeginsin ara gitsin boşver suan devam ediyormu lekelenme

Simdi aradim dediki prolutin depot vurul bugun onun disinda yarndan itibar en koraspin kes dedi beta simdi baktrmana gerek yok yogun kanaman yoksa leke olablr dedi insllh bisi olmamistr simdi nobetci ecz ve igneci bulmm lazm

Simdi aradim dediki prolutin depot vurul bugun onun disinda yarndan itibar en koraspin kes dedi beta simdi baktrmana gerek yok yogun kanaman yoksa leke olablr dedi insllh bisi olmamistr simdi nobetci ecz ve igneci bulmm lazm
Aynen canım içini rahat tut iğneni yaptır geçer inşallah bende çok korktm kanamam olunca üstelik benimki kıpkırmızydı artarsa proluton yaptır dedi ama artmadı çok şükür seninki lekeymiş zaten geçecek

Canım benim ya işte ister istemez korku telaş hepsini yaşıyor insan. Vee kan sonucum çıkmış
Hadi hayırlı haberler. Valla kan sonucumu beklerken ki endişelerim şimdi bana çok gereksiz geliyo daha büyük endişe ve tedirginlikler yaşıyo insan keseyi görcekmiyiz diye ter boşaldı keseyi gördük şimdi bir sonraki randevuda acaba bebeği görebilcek miyim hala orda mıdır ordaysa kalbi atıyomudur asla bitmiyo endişeler

Tabi allah izin verirde ilerlerse herkesinki öyle olacak ama o an ne yaşıyorsan onu düşünüyorsun işte. 790 olmuş

Acile git onlar vuruyor ilaç ta vardır ellerinde dedim ya ben gittim açık direk iğne vurdu bide serum vermişti bana oksapar kullaniyormuydun onu da sor oda kan sulandirici

Acile git onlar vuruyor ilaç ta vardır ellerinde dedim ya ben gittim açık direk iğne vurdu bide serum vermişti bana oksapar kullaniyormuydun onu da sor oda kan sulandirici
Oksapar kullanmiyrdm cnm sadece coraspin onu da kes dedi bklm. Eve birini cagrmak istyrm bulursam hic halim yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…