Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Ayy yatıp kalkarken hani karni kasiliyor ya insanin ondan bile etkileniyorum ben birsey olmus mudur diye🤦‍♀️😂🤭 siz böyle deyince rahatliyorum
Kendini çok fazla kısıtlama en ufak harekette bir şey olmuş mudur diye kafana takma canım. Ben transfer sonrası 4 kat merdiven inip ciktim bir iki kere unutup yüksek bir yere uzandım ama çok şükür bir şey olmadı.olacagi varsa oluyor yani öyle düşün tedbirini al yine de 😊

Yatakta yan don elinden destek alarak kalk 😊
Tamam canim haklısın en güzeli oyle yapmalu🥰

Kendini çok fazla kısıtlama en ufak harekette bir şey olmuş mudur diye kafana takma canım. Ben transfer sonrası 4 kat merdiven inip ciktim bir iki kere unutup yüksek bir yere uzandım ama çok şükür bir şey olmadı.olacagi varsa oluyor yani öyle düşün tedbirini al yine de 😊
Haklısın rahat olmak en güzeli.. Öncekilerde stresim daha cok idi şimdi daha iyiyim zaten..3 gun dinlenip işe de geri dönmeyi düşünüyorum kafam dağılır biraz.

Ben prednolu hala kullaniyorum ne zaman biraktiracak acaba 🙄 atim gorene kadar kullandiriyormuş bazi doktorlar
Valla bende uzun zamandır kullanıyorum işte keseyi görene kadar kahvaltıdan sonra 2 tane içiyodum keseyi gördük 1 e düşürdü 10 gün sonra bırak dedi 🤷🏽

evet canım doktora göre değişiyor sanırım yine de içimiz rahat etmiyor işte elimde olsa her gün baktiririm sanırım 😊😁 sen verecek misin peki yeniden yoksa ultrasonu mu bekliceksin?
Haha 😃 benim doktorum da 2nciyi istemedi eşime diyorum ki olsun ya biz yaptırsak mı diyoki doktordan iyimi bilcen otur aşağa 😂😂

Valla bende uzun zamandır kullanıyorum işte keseyi görene kadar kahvaltıdan sonra 2 tane içiyodum keseyi gördük 1 e düşürdü 10 gün sonra bırak dedi 🤷🏽
Bide doz dusurulerek birakilmasi lazimmiş kese gorduk ben hala 16mg kullaniyorum anlamadim🙄 atimi gorelim bakalim ne diyecek

Kizlar moralim bozuldu suan pembe lekelenmem oldu :KK43: 16.gunu transferin ve ben cok usuyorum halsizim hasta gbym neden boyle oldu acaba:KK43: basina gelen var mi dr a yazdim cevap bekliyrm

Nolur biri rahatlatsn beni ilk kez oldu lekelenme boyle bir durumda muayene mi olmak gerekir cuma kese randevum vardi acil mi bakar bugun de pazar ya da kan mi vermek lazm beta icin?

Nolur biri rahatlatsn beni ilk kez oldu lekelenme boyle bir durumda muayene mi olmak gerekir cuma kese randevum vardi acil mi bakar bugun de pazar ya da kan mi vermek lazm beta icin?
Canim dur telaş etme doktor progestan igne yaptir diyebilir icin rahat etmeyecekse ozele gidip bi kan ver

Uzan dinlen canim..progestan igne verebilir aynen...az mi cok mu leke pembe taze.kan mi kahve gibi mi

Cnm panikleme benim ikizlerde kanamam olmuştu değil pembe leke hastane yakınsa acilden serum verir pruloton iğne vururlar telaş yapma
Doktorum yazmadi henuz kendimmi gtsem tip merkezine:KK43: beta veririm kese de gorunmez zaten muayrne edemezler betadan anlarlar dmi

Ara Dr u çekinme aramaktan normalde kadın dogumcun varsa o hastaneye git tel ile ulaşıp bilgi alıp ona göre uygulama yaparlar yada devletin aciline git
Bahceci doktorum telefonu var ama hic aramadm arimmi cekiniyrm mesaj atyrm gnlde

Kizlar moralim bozuldu suan pembe lekelenmem oldu :KK43: 16.gunu transferin ve ben cok usuyorum halsizim hasta gbym neden boyle oldu acaba:KK43: basina gelen var mi dr a yazdim cevap bekliyrm
Bende lekelenme olmamıştı ama 16. 17. Gün tüm vücudum ağrıyodu. Dayak yemiş gibiydim. Sızıdan uyuyamadım yani öyle söyleyim. Lekelenme kırmızı değilse korkmayın diyorlar genelde ama sen ayaklarını kaldır uzan dinlen bakalım.

X