Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Senin de 4 kat artis olcak ona bakcak demekki cnm:KK66:direk keseye cagrrmak icin herhalde
Bana ultrason la bakacak onun için keseyi görmesi gerekiyor bence ama üç gün erken gidicen enjeksiyon ucu bitiyor onları alicam cumartesi belki bakar o gün proloton a 10 haftalik olana kadar kullncan dedi ama estrofem e prolutex e bişi demedi cumartesi gitmişken onlarında ogrenicem

Kizlarrrrr transfere giriyorum var mi oneeriniz...muz sut ananas ve kabak çekirdeği aklimda
Ananas tavsiye etmiyolar. Ben diğer denemelerimde hap yemiştim ama bunda yemedim. Yabancı sitelerde düşük yapmak isteyen kadınların ananas yediği yazıyor. 😊

evde yapılabilir bir şey olsaydı keşke her gün kendiniz yapardık 😄 sonucun çıkmadı mı daha canım?
Benimde doktorum 4 gün sonra istemişti. İyiki 4 gün beklemişim çok güzelzartış görüp rahat bi nefes aldım. 😍 sende öyle olacaksın inşallah.

Ananas tavsiye etmiyolar. Ben diğer denemelerimde hap yemiştim ama bunda yemedim. Yabancı sitelerde düşük yapmak isteyen kadınların ananas yediği yazıyor. 😊
Ayyyy deme🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🥺
Esim bir tek onu bulamamıştı iyiki de bulamamis ozaman...aldirmayayim sagol canim🙏

X