Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Hastanede 3 saat yatıp eve geldim oturuyorum yatiyorum arada kalkıp yürüyorum..surekli yatamıyorum Artik hayirlisi

Ya hep sirt ustu mu yattınız ilk gun..oturmadiniz mi..kalkarken falan karnim kasiliyor ya rahatsiz oluyorum birsey olmus mudur diye
Cnm ben geldikten sonra yemek yedim ve uyudum kaslar gevsiyor ya uyurken o mantıkla uyuya kaldım sonra kalktım oturdum Tv izledim ertesi gün bazen yattım bazen oturdum 4.gun ev işlerine döndün yemek bulasik hafiften süpürge ama süpürgeyi kaldırmadim hiç bugün itibariyle de çamaşırarimi halletmeye başladım

Kızlar kilonuzda değişiklik oldumu 53 54 gelirdim tedaviden sonra 57.5 çıktı tartıda estrofemde kilo değişik ligi yapar yazıyordu ama bu şekilde hemen etkilemesi değişik geldi bana

Kızlar kilonuzda değişiklik oldumu 53 54 gelirdim tedaviden sonra 57.5 çıktı tartıda estrofemde kilo değişik ligi yapar yazıyordu ama bu şekilde hemen etkilemesi değişik geldi bana
Şişiriyor bende de 1-2 kilo farketti progestanda ayni sekilde sisiriyor

Aynen bende de bi şişlik var akşama kadar duba gibi geziyorum sabah o göbek gidiyor ama yinedeee kilo aldm farkındayım. kızlar siz estrofemle progestanı kaç adet kullanıyorsunuz

Aynen bende de bi şişlik var akşama kadar duba gibi geziyorum sabah o göbek gidiyor ama yinedeee kilo aldm farkındayım. kızlar siz estrofemle progestanı kaç adet kullanıyorsunuz
Estrofem gunde 3 progestan hap 2 progestan igne gunde 1 proluton igne haftada 1

ben sağlıklı beslenmeye başladığm içinmi yoksa çok su içtiğim için mi bilmem kilo vermişim şaşkınım

Proloteks bir sabah bir akşam göbekten iğne estrofem sabah iki akşam iki

Günde 3 kere 2 şer fitil progestan var prolutex iğnemi iki günde bire düşürdü estrofemi de sabah 1 akşam 1 e düşürdü ama 3 gün sonra bırakcam kese muaynesinden 7gün sonra bırakmamı söyledi prendolü de 10 gün sonra bırak dedi bide gün aşırı oksaparım var oda genetik pıhtılaşma testi sonucuna göre devam veya değil coraspin zaten baştacımız oldu

Hımm anladm kızlar bende günde 4 estrofem, 3 progestan fitil, 1 coraspin, 1 folik asit, haftada 1 proluton yaptırıyorum. Bazen kafam dönüyor saati gelince hangisiydi diye

Hımm anladm kızlar bende günde 4 estrofem, 3 progestan fitil, 1 coraspin, 1 folik asit, haftada 1 proluton yaptırıyorum. Bazen kafam dönüyor saati gelince hangisiydi diye
Öyle toplu olarak sayacak olursak beş günde bir proloton günde iki prolutex iğne bir oksapar bir coraspirin bir folbiol bir vitamin opemaQ10 dört de estrofem

Ben prednolu hala kullaniyorum ne zaman biraktiracak acaba atim gorene kadar kullandiriyormuş bazi doktorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…