Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Amin canım çok sağol Allah herkese yardım etsin ins

Kızlar dün dondurulmusla transferim oldu ya . İlki gibi içimde ne heycan var ne olumlu bişey neden böyle oldu hıc bılmıyorm . İlkinde cok heycankıydım kesin gözüyle bakıyordum hep hayalini kuruyordum , ama bunda neden bilmiyorum hıc olumlu bişey düşünemiyorum . Rabbımın gücüne gitmesin dua bile aklıma gelince ediyorum . Diğerinde daha farklıydı kuran okurdum dualar ederdim her dk neden böyle oldu bana ya

bana herşey yolunda yolk kesesi de var yani içi dolu dedi ama bhcg değerim kaçtı bilmiyorum çünkü ben tek test yaptırdım

Hayırlı olsun cnm dün bir Dr dinledim protein bilimsel olarak kanitliligi var protein ve yeşillik ağırlıklı beslen yeşillik doğal kan sulandirici aynı zamanda
Sehir dışından geldik oyle bugun pek birsey bulamam da..eşime en azından havuç muz sut falan aldiricam

Insalllah bugun dinlen guzelcehangi merkezde tedavi oldn
Ankara memorial Aygül demirol da canim...Allahim valla artik benden yumurta cok cok azzz 1 2 görülüyor...zar zor 2 blast oldu..daha da yok yaşım 38 amh sıfırlanacak ne olur tutunsun☺ Buyuk te konuşmayayım ama daha düşünmüyorum kafam kaldırmıyor

2 embryomu transferin cnm insallah saglikli sihhatli ikiz olsun

Evet evet ikiside transfer edilecek canim...2 yumurta toplanmisti 2 side blast oldu bin şükür baska da yok zaten..deneme sayım cok ve de yaşım var o yüzden direk 2 verecek dr
Canim hayirli olsun inşallah da rabbim yüzünü güldürsün ikisi de tutsun inşallah..
Daha önceki tüm olumsuz sonuçlanan tedavilerini unuttursun Allah'ım
Aminn inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…