Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Anladım canım. Bunlar çok önemli işte. İlginç sekilde bazı merkezler bakmıyor. Tsh 2.5 altı olması gerekiyor. Progesteron yuksekseksede mesela transfer iptal ediliyor. Kaç kişi duydum 4 denemesinde tsh yüksek diye negatif alan... Başka merkezde tsh düşürüp ilk denemede tutuyor. Yazık yani insanların zamanına... Kanda pıhtılaşmayada bakmıyorlar. Devlet mesela transfer sonrası estrofem ve progestan veriyor sadece halbuki bu ilaçlar pıhtılaşma yapıyor. İşini iyi yapan merkezler kesinlikle ocsapar veriyor riske atmamak için.Yumurta sayın iyi gerçekten. Evet rahimde sıvı birikebiliyor yada ilaçlar nedeniyle rahim ince kaliyor. Ohss olanlarda da dondurma yapılmasi gerekiyor.Rahim dinlendirme çok iyi şansı artırıyor. Çok deneme yapıp negatif alan hastalar genelde kötü merkez kurbanı. Bahçeci, Acıbadem, Memorial gibi merkezlerde tedavi olsalar belkide sıkıntı yaşamayacaklar. Hayırlısı olsun benimde ilk denemede çift konuldu ikiside tutmamisti. İkinci denemede yine iki konuldu bu kez ikiside tuttu. Kısmet mi nedir bilmem. Merkezle ilgilide şüpheleriniz varsa yedekleriniz bitince değiştirin kesinlikle.
Cok tesekkur ederim canım bilgileriniz için dondurulmuş embriyom yok daha doğrusu nasil oluyorsa kalmadı anlamadim. Insallah bende zaten değiştirecek yani bahceci düşünüyorum rabbim doktoruna denk getirir inşallah rast gider.
Senin de gözün aydın olsun inşallah bebislerini sag salim kucağına alırsın canim 🤗

benim kalp atışı için 20sinde bidaha 😊 10 günüm daha var aklım fikrim orda keseyi görene kadar endişeliydim görünce rahatladım da o gün kanamam olunca ister istemez korktum acaba hala orda mı diye insan her an düşnüyo 😁
Icin rahat olsun canim benim goreceksin insallah kalp atisini da bebisi de az kalmis😍🤗

Kizlar kese için beta kac olunca çağırdı doktorlariniz? Bir de sadece kese görmek yetiyor mu yeri falan önemli diye okumuştum rahmin ortasında olması gerekiyormuş vs yada içi dolu olması? bakınca bunları da söylüyor mu dr ?

X