Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Bugun 2 arkadasimizin daha yuzu gulmus rabbim tamamına erdirsin inşallah
Kizlae bugun negatif sonrasi doktor adetten temizlen 3 4 sonra gel bir rahim kalınlığına bakalim dedi
Endometrium kalinligin cok iyi dedi nie tutmadığını anlamadim falan dedi 2 taze 5. Gün embriyosuydu benimkisi embriyolarinda guzel di bölünmesi falan dedi
Simdi ben ve esime karyotip analiz tahlilini istedi
Sizden ricam bu tahlili yapanlar var mi ne oluyor tam olarak neye bakılıyor bu tahlil de birde sonuc olumlu yada olumsuz nasil bir sonuc çıkıyor.
Üniversite hastanesinde yaptir dedi sıra almadım daha malum bugun cumaydu onun için önceden size bir sorayım dedim. Simdiden cevaplayan arkadaşlara tesekkur ederim

Genetik bozukluk var mı ona bakılıyor canım biz 2. Transferden önce yaptırmıştık ama devlette yapılırsa 3 ayda çıkar denildi biz özelde yaptırdık 1 ayda çıktı sonuç. Doktor sonuclar gayet iyi bir sorun yok demişti.

benımde dun oldu sol kasıgımda cok sukur gectı ara ara oluyor ben burdayım dıye haber verıyor bebıslerımız ınsallah :)
Bugün daha kötü oldum doktorum gaz sancısı dedi hap verdi gerçekten iyi geldi. Ne kötü birşeymiş ya şu gaz sancısı

Ben ilk ogrendigim zamanlar ozellikle transferin 10-14.gunler arasinda geceleri falan siddetli agri cektim adet agrisi gibi cok korkmuştum ama meger bebişler yer ediyormuş senin de oyledir
Doktorum gaz sancısı dedi canım hap verdi iyi geldi şimdilik ama beter etti beni

Himm anladim canim insallah bizimkinde de bisey çıkmaz bizde uni hastanesinde bugun sordum 20 güne sonuc çıkar dediler ama yine detaylı sorarım insalalh

Himm anladim canim insallah bizimkinde de bisey çıkmaz bizde uni hastanesinde bugun sordum 20 güne sonuc çıkar dediler ama yine detaylı sorarım insalalh
20 güne çıkıyorsa cok iyi canım bizim özelde 1 aya ancak çıkmıştı birebir aynı test mi bilmiyorum ama bizde genetikte hepsine basılmıştı. inşallah sonucu güzel olur

Bizde genetiğe baktırmıştık eşim için 1,5 ay sonra çıkmıştı hemde tedavi gördüğüm hastanede. 20gün gerçekten iyi bi süre

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…