Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Senin adına çok çok sevindim! Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. Umarım bir mucize olur da değerim yükselir..benim gibi olan göremediğim için pek bir umutsuzum. Gerçekten sadece yaşayanın anlayabileceği bir süreç..
Öyle gerçekten ama umut etmekten vazgeçme inşallah sağlıkla ilerler

Ben hiç bir şey kullanmiyorum ama doktora sorcm ozellikle yemek yerken cok zorlaniyorum lokmayi cignerken bogulacakmisim hissi geliyor.. sizde oncesinde bi sorun var miydi? Ben de alerjik rinit vardi mesela onun da tetikledigini dusunuyorum
Evet bende de alerjik rinit var, gece özellikle çok zorlanıyorum

Ya kızlar bişey sorucam size benim ara ara inanılmaz kasık ağrılarım oluyor adet sancısı gibi kıvrandırıyor beni. Sizde de oluyor mu böyle? Doktorum normal dedi ama endişeleniyorum yinede.

Benim transferden sonra 11.gün 103
13.gün 160 çıktı ya çok kötüyüm nolur bi cevap verin kızlar düşermi değerim bidaha vericem kan yarn ama çok üzülüyorum
Üzülmeyin benim 10 .gun 54. 12. Gün 66 idi. 14. Gün ikiye katlamaya başladı. Sizin değeriniz çok iyi takılmayın hamilesiniz bence.

Üzülmeyin benim 10 .gun 54. 12. Gün 66 idi. 14. Gün ikiye katlamaya başladı. Sizin değeriniz çok iyi takılmayın hamilesiniz bence.
Çok teşekkür ederim umarm öyledir ike kez normal yolla kinyasal yaşadım oyüzden endişeliyim aslnda yüzde 60 kötü değil dedi doktor ama ben endişeliyim işte 🙄

Meyhabaaa teyzelerrr 😍😍

Eklentiler

• 0E5F1FCA-0835-4E7D-888E-4F1EBCFB7CCB.jpeg
    0E5F1FCA-0835-4E7D-888E-4F1EBCFB7CCB.jpeg
    122 KB · Görüntüleme: 34
X