Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Nikah zamanında kan uyuşmazlığı ile ilgili doktorla görüşmüştük bir problem yok demişti. Ben önceki gün kese muaynesinden çıkınca doktorum adet gibi ağrın ve kanaman olabilir korkma dedi eve gelince akşam coraspini içtim yarım saat sonra oksapar iğneyi yaptım dediği gibi adetin ilk günü kasık ağrısı olurya öyle bir ağrı hissettm ve kanama oldu. Artarsa gece proluton depot yaptır dedi ama artmadı çok şükür dün bugün kahverengine döndü peçeteye geliyo sadece bugün de hem progestan iğnem var göbekten hem oksaparım var belki progestan engeller kanamayı diye düşünüyorm inşallah olmaz
Ben coraspirini sabah oksapari gece yapiyorum arasına saat koy sende belki etkiler

2017 de olan tedavimde aynı seninki gibiydi ikizlerde sabah akşam vuruluyordum bu göbekten olanı dondurulmuş embriyo da kullanıyoruz dedi bana başka da bişi vermedi merkezden merkeze mi değişiyor acaba
Benimde dondurulmuş embriyo transfer oldu aslinda

Canım merhaba bizim de morfoloji 0 hareketlilik 0 di ilk tüp bebek denemem tuttu bugün 10 haftadayim. Benim beta düzenli ilerledi ama. Ama senin gibi olanda çok fazla kişi var morelini bozma bebeğini üzme sana tutunmak için çabalıyor belli ki dua et bol bol ve ilaçlarına devam et inşallah bir sonraki kanın güzel bir artış gösterir 🤲
Senin adına çok çok sevindim! Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. Umarım bir mucize olur da değerim yükselir..benim gibi olan göremediğim için pek bir umutsuzum. Gerçekten sadece yaşayanın anlayabileceği bir süreç..

Benim transferden sonra 11.gün 103
13.gün 160 çıktı ya çok kötüyüm nolur bi cevap verin kızlar düşermi değerim bidaha vericem kan yarn ama çok üzülüyorum

Benim transferden sonra 11.gün 103
13.gün 160 çıktı ya çok kötüyüm nolur bi cevap verin kızlar düşermi değerim bidaha vericem kan yarn ama çok üzülüyorum
Ancak tamamen kana karisiyor bence artar içini ferah tut 11. Gün olanı Dr baz almıyor ki onun için 12 14 günden sonra çıkana bakiyorlar özellikle önceden yaptırma diyor Dr lar zaten ama biz meraktan yapıyoruz🤣

ben, çok fenayım, sprey ve anti-histaminikte kullanamıyorum
Ben hiç bir şey kullanmiyorum ama doktora sorcm ozellikle yemek yerken cok zorlaniyorum lokmayi cignerken bogulacakmisim hissi geliyor.. sizde oncesinde bi sorun var miydi? Ben de alerjik rinit vardi mesela onun da tetikledigini dusunuyorum

X