Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Zaten 12 saatte bir ya sabah gitsen akşam hastaneye gitmen gerekir öyle sıkıntı tabi ben diğerinde 10 gün sadece WC ye gitmiştim kanamam olmuştu işime de gelmisti evde yatmak göbekte de sertlikler oluşmaya başladı zaten kalçada bir süre sonra oluyor ya dönüşümlü olması iyi olur
Aynen doktor da bana ben gobekten veriyorum dedi bu donemde oyle uygjn gordum dedi ben de simdilik bir sikinti yok yapiyorum insallah ama uzun surerse degsklk belki yaplr

Kızlar proluton depotu sağlık ocağında yapıyorlar mı? Benim önceki gün oksapar iğneden sonra kanamam oldu durdu çok şükür ama oksaparı gün aşırı yapcam bugünkü iğneden sonra da kanama olursa proluton depot yaptırmam lazım kalçadan nerde yaparlar diye düşündüm

Kızlar proluton depotu sağlık ocağında yapıyorlar mı? Benim önceki gün oksapar iğneden sonra kanamam oldu durdu çok şükür ama oksaparı gün aşırı yapcam bugünkü iğneden sonra da kanama olursa proluton depot yaptırmam lazım kalçadan nerde yaparlar diye düşündüm
Ben dun yaptirdim saglik ocagi yapiyor aile hekimine de yazdirablrsn cnm

Kizlar herkese merhaba benim yarin ilk doktor randevum var pozitif sonrasi ilk kez ultrasonda keseyi gorcm nasipse sekreter hanim aradi az evvel randevu saatine idrara sıkışık gelinecek karindan bakicak doktorunuz dedi
Sizler de ilk ultrasonu karindan mi oldunuz vajinal mi?
Bana vajinal ultrason ile baktı doktorum kalp atışı muayenesini karından mı yapar bilmem o zamana kadar 7nci haftamı bitirmiş olcm

Reçete olarak hem yazıyor hemde vuruyor

Bana transferden hemn sonra vurdu şimdide 5 günde bir vurduyorum korkulucak bir şey değil ferah tut içini extra kan sulandirici kullanıyoruz ama kan uyusmazligina mutlaka bak göz ardı olmasın benim kanamam olur olmaz kan uyuşmazlığı iğnesini vurdu dr
Nikah zamanında kan uyuşmazlığı ile ilgili doktorla görüşmüştük bir problem yok demişti. Ben önceki gün kese muaynesinden çıkınca doktorum adet gibi ağrın ve kanaman olabilir korkma dedi eve gelince akşam coraspini içtim yarım saat sonra oksapar iğneyi yaptım dediği gibi adetin ilk günü kasık ağrısı olurya öyle bir ağrı hissettm ve kanama oldu. Artarsa gece proluton depot yaptır dedi ama artmadı çok şükür dün bugün kahverengine döndü peçeteye geliyo sadece bugün de hem progestan iğnem var göbekten hem oksaparım var belki progestan engeller kanamayı diye düşünüyorm inşallah olmaz

X