Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Ben coraspirini sabah oksapari gece yapiyorum arasına saat koy sende belki etkiler

2017 de olan tedavimde aynı seninki gibiydi ikizlerde sabah akşam vuruluyordum bu göbekten olanı dondurulmuş embriyo da kullanıyoruz dedi bana başka da bişi vermedi merkezden merkeze mi değişiyor acaba
Benimde dondurulmuş embriyo transfer oldu aslinda

Senin adına çok çok sevindim! Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. Umarım bir mucize olur da değerim yükselir..benim gibi olan göremediğim için pek bir umutsuzum. Gerçekten sadece yaşayanın anlayabileceği bir süreç..

Benim transferden sonra 11.gün 103
13.gün 160 çıktı ya çok kötüyüm nolur bi cevap verin kızlar düşermi değerim bidaha vericem kan yarn ama çok üzülüyorum

Benim transferden sonra 11.gün 103
13.gün 160 çıktı ya çok kötüyüm nolur bi cevap verin kızlar düşermi değerim bidaha vericem kan yarn ama çok üzülüyorum
Ancak tamamen kana karisiyor bence artar içini ferah tut 11. Gün olanı Dr baz almıyor ki onun için 12 14 günden sonra çıkana bakiyorlar özellikle önceden yaptırma diyor Dr lar zaten ama biz meraktan yapıyoruz

Ancak tamamen kana karisiyor bence artar içini ferah tut 11. Gün olanı Dr baz almıyor ki onun için 12 14 günden sonra çıkana bakiyorlar özellikle önceden yaptırma diyor Dr lar zaten ama biz meraktan yapıyoruz
Benim normalde test günüm 10. Gündü ben 11.de yaptrdm inşallah artar

ben, çok fenayım, sprey ve anti-histaminikte kullanamıyorum
Ben hiç bir şey kullanmiyorum ama doktora sorcm ozellikle yemek yerken cok zorlaniyorum lokmayi cignerken bogulacakmisim hissi geliyor.. sizde oncesinde bi sorun var miydi? Ben de alerjik rinit vardi mesela onun da tetikledigini dusunuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…